Lista ocen Renault Laguna III (251) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek
Hatchback 2.0T 16v 170KM 125kW
klima chodzi fajnie i to do 16stopni, nie jak VW i itp. honda i reszta do 18 tylko, zimą można w kurtce jechać i się nie gotować, brakuje zmiany co pół stopnia, jest co 1, ogrzewanie też bez zarzutu, mam nawiewy na tył, a to dużo daje, naprawdę z nich dmucha solidnie, w upały jeszcze nie przerabiałem
~Filip
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
U mnie klima jest odgrzybiona i na nowo nabita. Śmiga cudownie. Ktoś tu już wcześniej pisał że można nastawić na jedną temperaturę i jeździć cały rok. Dokładnie tak jest. Samo ogrzewanie jak to w dieselu, rozkręca się trochę dłużej, ale działa bez najmniejszego zarzutu.
~Maciej
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Grzeje szybko, nawet przy dużych mrozach. Latem chłodzenie bez zarzutu. Pasażerowie z tyłu mają nawiew z tunelu. Klimatyzacja dwustrefowa działa na tyle dobrze, ze czuć różnice po obu stronach auta. Plus za podgrzewane nie tylko siedzisko foteli ale też oparcie.
~KK
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Niestety przy przebiegu ok. 170tys padł kompresor klimy. Wymiana wraz z demontażem i płukaniem całej instalacji wyszła ok 3 tys. Gdyby nie ta "przygoda" cały dział na 5 gwiazdek bo wszystko działa w automacie, bez obsługowo i bardzo wygodnie. Plus za nawiew na tylna kanapę !
~Driver
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik wyjątkowo szybko się nagrzewa co jest mega zaletą w zimę. Jeśli palisz fajki to rano odpalasz auto, ustawiasz na dmuch na szybę jednym klawiszem i jak spalisz to z szyby już wszystko spływa. Do tego grzane **** poprawiają komfort jazdy podczas zimnych poranków
~Dawid S
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Laguna ma klimatronik dwu strefowy. więc co tu dużo mówić działa bardzo dobrze. Ogrzewanie również bez zarzutu po przejechaniu kilku kilometrów w autku robi się ciepło. problem parowania szyb praktycznie nie istnieje rewelacyjnie sprawdza się tu ogrzewanie przedniej szyby.
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Ogrzewanie- silnik długo się rozgrzewa, jednak później system jest bardzo wydajny, w kabinie jest ciepło - klimatronik pilnuje właściwej temperatury. System odmrażania szyb dość wydajny. Latem klimatyzacja bardzo wydajna, aż za bardzo jak na mój gust - nawet tryb soft.
~krzyhoo
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Jestem zaskoczony. Pozytywnie. Samochód nagrzewa się w środku bardzo szybko. Szybkość nagrzewania RL bije mojego Passata B6 na łeb i szyję. Poza tym funkcja \"SOFT\" to super sprawa. Brak funkcji DUAL - tylko właściwie po co ona skoro przyciski ustawiania temperatury są obok siebie?
~Jan/tech-run
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Klima działa super (dwa tryby: sof i fast) -choć podczas upałów tryb soft nie daje rady. Pewne zastrzeżenia mam do wydajności ogrzewania- ale mogę to zrzucić na poczet niemiłosiernych mrozów oraz dużego silnika ( 2 litry nagrzewa się znaczene wolniej niż np 1 litrowa benzyna)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III
7,2
11,0
~WMK
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Żadnych zastrzeżeń. Super funkcjonalne rozwiązanie z opcją nawiewu klimatyzacji Fast i Soft. Super wydajna funkcja szybkiego ogrzania i odparowania przedniej szyby. Mam wrażenie, że sam proces nagrzewania wnętrza przebiega jednak wolniej niż w benzynowej poprzedniczce.