Lista ocen Renault Laguna III (249) - Ergonomia

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Przyciski w kabinie intuicyjne i sensownie rozmieszczone. Joystick na konsoli środkowej bardzo intuicyjny, można z powodzeniem nim operować i obserwować drogę. Przyciski na wielofunkcyjnej kierownicy wyłącznie najważniejsze.
~Marcin Kowalczyk
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Tutaj wszystko w porządku poza brakiem jakiegoś schowka na środkowym tunelu lub po lewej stronie. Te które są mają za małą pojemność. Brakuje mi czasami miejsca, w które mógłbym na wierzchu położyć portfel i telefon jednocześnie.
~Piotr
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Ergonomia na 6+. A rozkładane tylne fotele jednym przyciskiem i podłoga bagażnika płaska ! Super. Przyciski w kierownicy, joystick etc wszystko proste w obsłudze i intuicyjne., ale co najważniejsze logiczne, nie jak w mojej nowej C5.
~Mieszko
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Nic nie skrzypi w kokpicie. Czasami drzy zapiecie od pasow, po dotknieciu przestaje, rzadko. Wymieniona zostala skora na galce od biegow bo sie starla. Schodzi czarna folia uchwytach od drzwi, praktycznie niewidoczne.
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko jest pod ręką, a obsługa jest intuicyjna. Bardzo wygodny jest joystick pomiędzy fotelami służący do zmiany ustawień audio oraz nawigacji. Myślałem, że system Hands-Free jest zbędny, dopóki nie zacząłem go używać :)
~lenusoida
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Też super. Wszystko w zasięgu ręki, intuicyjne: nawigacja, telefon przez bluetooth, radio - fantastyczne nagłośnienie "Bose" i wiele przydatnych gadżetów typu helektroniczny hamulec, karta "wolne ręce", mnóstwo schowków, i inne.
~Jacek N
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
wszystko na swoim miejscu, jeździłem najnowszą C-klasse i było gorzej. w porównaniu z C5 czy Insygnią to już o niebo lepiej, fotele mogłyby mieć dłuższe siedziska ale przy moim wzroście (2m) trudno o pełen komfort na długiej trasie
~Greg
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
W zasadzie bez zarzutu. Wszędzie łatwo sięgnąć. Rozmieszczenie prycisków wymaga krótkiego przyzwyczajenia, ale to normalne po zmianie samochodu. Tablica rozdzielcz mogła by być parę centymetrów wyżej - ale tylko mogła by.
~mastaha
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
wszystko pod reka, bez tysiaca przyciskow, bez hektarow plastiku w kolorze wanna be aluminium. Wszystko z bardzo dobrych materialow, robiacych duzo lepsze wrazenie niz te z passata i mondeo.Spasowanie tak samo swietne.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nestor
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Schbowek w podlokietniku, moglby byc wiekszy. Swietny system skladania oparc tylnej kanapy, robisz to z bagaznika, i odrazu masz plaska podloge. Super pomysl z roletą, i kartą handsfree.Niby gadzety, ale..przydatne.