Lista ocen Renault Laguna III (249) - Ergonomia

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Kierowca ma wszystko pod ręką. Obsługa prosta i szybka. Cup holder za mały na większość napojów i mizernie wykonany - wielka skucha. Siedzenie kierowcy z wieloma możliwościami regulacji.
~Pio
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Nawigacja ma przyciski i pokretlo do ktorych trzeba sie przyzwyczaic ja jej praktycznie nie uzywam w miejsce wyswietlacza idealnie pasuje mi telefon z google maps ;] Sterowanie radia przy kierownicy ok.
~Mateusz
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Wszystko na swoim miejscu. Bardzo intuicyjna obsługa radia i nawiewów. Mały minus za usytuowanie otworu na kubek za lewarkiem zmiany biegów. Mam metalowy kubek wbijanie dwójki i czwórki kończy się gongiem.
~rdkjkbwsk
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Intuicyjnie i tam gdzie trzeba. Dziennikarze zwłaszcza czepiają się miejsca, w którym włącza się tempomat, jednak nie jest to takie głupie miejsce jeśli ma się opartą rękę o podłokietnik.
~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Tutaj nie wiem skad opinie ze pali 6 l .. Czaem 7l .. Ja mam w miescie lato 8 l trasa 7.5 ale w zimie 10.5l ale pewnie dlatego ze krotkie dystanse po miesxie ale tu musze dac 4 gwiazdki.
~Radek
Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW
Wszystko pod ręką, chociaz brakowało mi malego schowka np na telefon. Uchwyt na kubek średni, zwymiarowany tylko na puszkę 0,33. Do gorącej kawy ze stacji paliw lub kubka termicznego nie pasował.
~MaciuKing
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Wszystko pod ręka, brak płynnego przejścia z deski rozdzielczej do tunelu środkowego sprawia, że kolano nie obija się o tunel co jest bardzo wygodne, wnętrze jest szerokie a z tyłu można rozprostować nogi.
~pieciu
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Wszystki przyciski w odpowiednim miejscu, zesatw glosnomowiacy dobrze i wyraznie slychac, sterowanie radia z kierownicy do czego jestem przywyczojony z poprzednich modeli renault doskonale sie sprawdza
~DAWID
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Puki co nie znalazłem jakiś uchybień w ergonomii, wsztsko jest tam gdzie powinno być, chociaż przy moim wzroście prawie 2 metry czasem obawiam się czy kolanem nie wcisnę przycisku stop:)
~krych.
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Wspaniała deska rozdzielcza ( jeśli chodzi o jej kształt i wygląd) Regulacja nawiewu , dmuchawy niby dobry ale tych przycisków trzeba trochę szukać . Mam nadzieję że się do tego przyzwyczaję .