Lista ocen Renault Laguna III (249) - Ergonomia

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majse
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko pod ręką. Obsługa intuicyjna, multifunkcyjna kierownica i sterowanie radiem i telefonem pod obręczą kierownicy sprawdza się znakomicie. Sterowanie szyb, lusterek, elektryka foteli jest tam, gdzie się jej można spodziewać. Wszystkie przełączniki dyskretnie oświetlone.
~SławekK
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Obsługa deski OK - krótkie zapoznanie i wszystko się ogarnia (w przeciwieństwie do 407 albo C-5). Rozbijam sobie czoło o etui na okulary zamontowane nad boczną szybą, gdy chcę wychylić się do wyprzedzania albo jak autkiem zakołysze. Ale mam głowę dość wysoko.
~voyteck0@gmail.com
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Tutaj Meganka była nieco lepsza - więcej większych schowków... Również w zakresie schowków Avensis żony sprawuje się lepiej. Jeśli jednak chodzi o ergonomię użytkowania - kwestia intuicyjności - pierwsza klasa... Wiele aut testowałem i lepszej nie znalazłem niż w Renault
~Aleksander
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Wszystko jest pod ręką, fotele z regulacją nie męczą podczas dłuższych podróży. Obsługa audio i komputera intuicyjna i prosta. Kokpit jest świetnie wyprofilowany, co nadaje mu lekkości. Materiały są dobrej jakości, nic nie trzeszczy. Bagażnik jest wystarczający i ustawny.
~zizibuczek
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Po pierwszych kilometrach odnalazłem się bezproblemowo w samochodzie i obsługa wszystkich niezbędnych gadżetów stała się płynna. Ponadto podróżuje się tym autem bardzo wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu. (z tyłu osoby do 180cm raczej max.
~kulfon
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
ktoś już pisał tutaj przy lagunie że ciężko jest znaleźć dobrą pozycję za kierownicą. I coś w tym jest od czasu do czasu pobolewa mnie prawa noga... miejmy nadzieję że przyzwyczaję się bo we wcześniejszym samochodzie siedziałem wyżej (vw touran)
~Jan/tech-run
Hatchback 2.0 dCi 130KM 96kW
Materiały moim zdaniem bardzo wysokiej jakości. Miękkie i przyjemne w dotyku plastiki. Nic nie trzeszy, nic nie skrzypi nawet na nierównościach.Wszystko znajduje się pod ręką-dodatkowo niespodzianka w postaci schładzanego schowka.Super!
~goreckippl@wp.pl
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Materiały wyglądają ładnie i sprawiają wrążenie dobrej jakości, jednak niektóre elementy deski rozdzielczej trzeszczą /boczne kratki nawiewu, konsola centralna z nawiewami, radio/. Po roku pękła mi ekoskóra na fotelu kierowcy. Bardzo małe schowki.
~piciu 71
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko bardzo dobrze rozplanowane i łatwe w obsłudze.Sposób obsługi klimatyzacji ekstra (tryb soft i fast doskonały pomysł). Ręczny hamulec elektromagnetyczny też świetna rzecz nie wspominając o ksenonach z funkcją doświetlania zakrętów.
~Adrian
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko w kokpicie na swoim miejscu. Jak na auto z 2009 jest ładnie. Brakuje trochę drugiego uchwytu na kubek. Ręczny również jest w miejscu które wymaga przyzwyczajenia. Poza tym, dla dwóch osób z przodu pełen luksus.