Lista ocen Renault Master II (78)

2,9
~krzysiek@papak.com.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
ogólnie autkiem jeździ się fajnie i wygodnie ale naprawy zabijają człowieka i niszczą jego zyski - bo renault musi zarobić a my niekoniecznie :) piszę to z pełną odpowiedzialnością bo jeździełm rożnymi autami i różne naprawiałem, renault master to tragedia, wystarczy pośledzić sprzedaż częśći na allegro by mieć wyrobione zdanie na jego temat. gdy czytam niektóre komentarze to wygląda na to że piszą osoby którym szef w pracy powierzył auto by...
3,4
~pawciorello
Furgon 2.5 TD 120KM 88kW
Jeżeli jest pusty to hula aż miło, gdy załadowany to wiadomo, już tak z elastycznością super nie jest no ale wiadomo. Silnik pracuje bardzo równo, jest oszczędny i nie bierze oleju (Silnik)
~pawel92
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Wspaniałe auto dostawcze moim zdaniem najlepsze w swojej klasie :)
~Jacek
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Rakieta ? Czy co ? Zrywny nad podziw . Choć ja mało ładuję . Na światłach nie zostaję z osobówkami . Dopiero za skrzyżowaniem na wyższych biegach .300 000 i nie bierze w ogóle oleju . Sam nie wierzę bo w poprzednim Fordzie Transicie ... (Silnik)
~Baton123, krzys123@wp.pl
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
biegi wchodzą lekko i przyjemnie, może zbyt długi skok lewarka zmiany biegów. (Skrzynia biegów)
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
ZAJEBISTY SAMOCHÓD DOSTAWCZY POD WARUNKIEM ZE MA JEDNEGO KIEROWCĘ NAPRAWDĘ NIEZAWODNE AUTO I DOŚĆ PRZYZWOITE SPALANIE POLECAM JAK NAJBARDZIEJ. NIE BÓJCIE SIĘ RENO.
3,2
~kondis
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
common rail. Ważne jest żeby dbać o niego. Stosować olej który spełnia normy Renault. Pilnować rozrządu itp. Beznadziejne rozwiązanie to plastikowy bagnet oleju. Złamał się zarówno mi jak i poprzedniemu właścicielowi (Silnik)
~mischa
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Przypadkiem kupiłem pozornie staruszka z końca 2002 z niewielkim przebiegiem i jestem zachwycony :) Jeździłem wieloma busami (pożyczanymi), ale ten mnie na prawdę pozytywnie zaskoczył. Ma najsłabszy silnik 2.5D, za to skrzynia jest dobrze zestopniowana i jeździ się przyjemnie nawet z pełną paką. Miejsca w środku jak w ciężarowym, pozycja za kierownicą super. Siedzisz wysoko. Zawieszenie pozytywne, miejsca nawet jak na H1L1 też sporo.
3,4
~wojtus2@onet.eu
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Oprócz zawieszenia i układu kierowniczego wymieniałem już wszystko i to nie jednokrotnie.Przyszłych chętnych do zakupu tego auta proszę o przeczytanie tej opini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~grzesiek
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
pojazd nie wywyższa się od innych niski koszt zakupu oraz w miare oszczędny silnik nie powoduje z niego zadnej okazji.natomiast koszt eksploatacji wymiany części powala na kolana zdecydowanie odradzam dla małych przedsiębiorstw gdzie liczą każdą złotówkę