Oceny Renault Master II 2.2 TD 120KM 88kW 1998-2003

Renault Master II 2.2 TD 120KM 88kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Master II 2.2 TD 120KM 88kW 1998-2003

3,8
~dwa mastery w cztery lata
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Najbardziej funkcjonalny bus na rynku chyba tylko nowe Daily może się z nim mierzyć VW, Mercedesy i inne są głęboko w tyle za Masterem(mam na ten temat wyrobioną opinię a kto nie wierzy niech spróbuje załadować Sprintera albo LT towarem na Euro paletach zaręczam że się zdrowo namęczy). Natomiast zdecydowanie za słabe niektóre elementy: sprzęgło, zawieszenie przodu, pompa wtryskowa. Fatalnie wysokie ceny części zamiennych itp. Opinia końcowa:...
3,8
~Zygmunt
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
W stosunku do ceny jest niezawodny , cichy , elastyczny i ma przegromne kopyto w stosunku do Transita . jedyny kłopot to serwis Renaulta - to wieczna walka z pokorą i cierpliwością. Totalnie olewają.
2,9
~krzysiek@papak.com.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
ogólnie autkiem jeździ się fajnie i wygodnie ale naprawy zabijają człowieka i niszczą jego zyski - bo renault musi zarobić a my niekoniecznie :) piszę to z pełną odpowiedzialnością bo jeździełm rożnymi autami i różne naprawiałem, renault master to tragedia, wystarczy pośledzić sprzedaż częśći na allegro by mieć wyrobione zdanie na jego temat. gdy czytam niektóre komentarze to wygląda na to że piszą osoby którym szef w pracy powierzył auto by...
3,7
~GŁADKI
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
po przejechaniu 250000 zaczeły się problemy zawieszenie sprzęgło turbina ale podobno stal poddana mocnej obróbce też pęknie auto bardzo dobre za trzy miesiące wymieniam go na nowego kolejnego Mastera ach części drogie
~mistrzu
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Fajny sprzet, szybki, zwinny, mało pali na trasie ekonomicznie jezdzac 8-9 l/100km. możliwy wygląd:) ogólnie jest na 4.5
3,1
~karloo
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
W silniku zepsulo sie praktycznie wszystko! Gigantyczne koszty napraw. Serwis nie potrafił poradzić sobie z uruchomieniem auta po naprawie.

Usterki Renault Master II

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~kurier
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
mam go 10 miesiecy i uwazam ze auto jest bardo zle i drogie w eksploatacji brak czesci w sklepie na polce zle dla mechanika jest mocne konstrukcyjnie ale paruletnie to jest padaaakaka
~DOMIN2443@0P.PL
MAM JUZ DRUGIE TAKIE AUTO I NASTEPNE BEDZIE TAKIE SAMO
~mareczek
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Niedługo ma się pojawić Master drugiej generacji. Jestem pewnym klientem na taką FURĘ.
~Lupak@poczta.onet.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
fotel kierowcy wysmienity, zadowalajace przyspieszenie dobra widocznosc do tylu, mala usterkowosc - bynajmniej w moim modelu