Lista ocen Renault Master III (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andyzet@poczta.onet.pl
Furgon 3.0 dCi 136KM 100kW
Moje auto posiada klimatyzację a więc latem nie mam żadnych problemów. Szyby zawsze domknięte i przyjemny chłodek. Zimą kiedy pokrętło ustawi się w pozycji na bardzo ciepło, zanika naturalny nawiew wynikający z ruchu pojazdu. Ażeby leciało ciepełko musi chodzić silnik dmuchawy.
~Paweł
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Moja wersja posiada klimatyzacje i o dziwo mrozi niesamowicie skutecznie w upalne dni, jeśli chodzi o okres zimowy też nie miałem problemów parę minut i ciepło, silnik dość szybko sie nagrzewa a po za tym mała kabina robi swoje bardzo dobrze
~PAWEŁ RACHWAŁ
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Wentylacja działa, klima daje rade, ogrzewanie - rewelacyjne, bardzo szybko się nagrzewa i długo stygnie. Minusem jest włącznik wentylatorów który potrafi się zepsuć - ale co najlepsze sam się też naprawia.
~maciek
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
ogrzewanie jest wydajne ale w czasie deszczu musi byc ustawione na szybe i tylko wylacznie tak bo szyby paruja nie mozna ustawic pol na szybe po na twarz lub nogi bo zaraz paruja szyby
~Szakal
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Samochód posiada klimę w upały nie wyrabia...,w zimie dość szybko nagrzewa. Ciekawe funkcje np Na jesienne poranki funkcja odparowywania szyb itp.
~klimag szczecin
Furgon 2.5 dCi 100KM 74kW
rano przy 8*C kabina nagrzewa się bardzo szybko, super obrotowe wyloty wentylacyjne, zaparowanych szyb nieodnotowałem, nawet na niezłym kacu:)
~sprintertrans@op.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Mimo 4 lat dział OK. podejrzewam jednak , że coś mieszka w przewodach wentylacyjnych bo czasami świszczą ....jak świerszcz ?
~MAJSER MASTER
Furgon 2.5 dCi 100KM 74kW
Tu muszę przyznać ze jest ok, wloty powietrza w odpowiednich miejscach. Wszystko mam sprawne więc działa bez zarzutu.
~Krzysio
Furgon 3.0 dCi 136KM 100kW
myślałem że będzie gorzej -- ale jest wporządku - fajny nawiew i klima - latem można spokojnie zasuwać po drogach

Usterki Renault Master III

Renault Master III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Snajper
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Lepiej nie znajdziecie. Mega szybko ciepło w aucie jak i chłodzi dobrze. Wersja z klima bez webasto.