Lista ocen Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW 2003-2010 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kusy
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód biorąc pod uwagę silnik i zawieszenie. Jednak rozlatujące się siedzenia zarówno kierowcy jak i pasażera, problemy z elektryką i słaby promień skrętu są bardzo denerwujące.
~TOMO
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobrze oceniam to autko!jeżdże nim od nowości i jestem miło zaskoczony tym pojazdem!wg mnie jest to najlepszy samochód dostawczy oferowany obecnie na rynku! Polecam ten samochód!!
~Osama
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Samochód dający prawdziwą satysfakcję, o ile kupuje się go ze świadomością. W codziennej eksploatacji \"wszystko na wierzchu\" - filtry, śruby regulacyjne, żarówki...
~jar23
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
super autko zwłaszcza zimą ,zapala czy -20 C na dotyk , z zimowymi oponami nie ma przeszkody do przejechania nie jak pustym Fordem Tranzitem .
~lobooz
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Bardzo udany samochód. Dobre zawieszenie, fajny, ekonomiczny i elastyczny motor, niepsujący się. To auto naprawdę wiele wybacza.
~Mateusz
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Tym autem jeździ się lepie niż nie jedną osobówką, gdyby nie bardzo duży promień zawracania, to autko by nie miało poważniejszych wad.
~Masrer dci 120
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Generalnie genialny samochód, zarówno do jazdy po miescie jak i w trasy, masz problem z wyborem samochodu dostawczego, kup Mastera
~Gutek
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Samochód dobry, godny polecenia dla każdego, kto szuka dostawczaka który ma wykonać zadanie. Nic ponadto.
~szymek kielce
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
wiem jedno, nigdy wiecej reno jako samochodu sluzacego do pracy
Dziennik kosztów dla Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW
9,7
~kaz
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
dostawczak pod znakim reno to tak jak gdyby w polowie wysiąść z jadącego pociągu