Oceny Renault Megane I Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003

Renault Megane I Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003

~Arek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Moją Megi mam od niedawna, ale mogę już co nie co powiedzieć. Ogólnie autko jest na prawdę świetne. Duże, ładne fajnie się prezentuje i jak na swój "wiek" nie starzeje się wizualnie i jeszcze może wzbudzać zainteresowanie na drogach (jeżeli o nią dbamy). Co do największych plusów w tym modelu dla mnie to silnik i komfort jazdy. Jednostka 1.6 16V 110KM, bardzo dobrze znosi instalacje LPG wręcz uwielbia ;). Mało tego, ma sporo mocy i daje...
~radeos91@o2.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Całokształt Auta robi dobre wrażenie. Dość Komfortowe wnętrze w porównaniu do jego odpowiedników rocznikowych w innych markach. Wiadomo nie ma auta które sie nie psuje jednakże ta niezwykle dynamiczna jednostka 1.6 16V jest na prawdę dobra i się nie psuje - bynajmniej u Mnie . (jesli kupisz dojechanego grata to sie nie dziw)
3,8
~Mariusz.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Posiadam renault od 2 lat, jestem z niej dość zadowolony. Auto bardzo zaskoczyło mnie swoją dynamiką i mało awaryjnym silnikiem. Jedynym minusem tego auta jest niestety blacharka. Samochód rdzewieje w oczach.
~jack1104
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Klasyczny sedan, całkiem ładny, tył nie sprawia wrażenia doklejonego na siłę. Całkiem duże wnętrze, czworo dorosłych ma dużo miejsca, a bagażnik też olbrzymi. Przez 3 lata eksploatacji na dystansie 60000km jedyna usterka to spalony silnik wycieraczek i pęknięta rura wydechowa. 107 KM bardzo sprawnie radzi sobie z tym lekkim autem, jest przy tym ekonomiczny. Zawieszenie mogłoby być trochę twardsze i cichsze.
1,9
~wielkiwal_2005
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Niestety Renault Megane jest to model, który chyba do końca moich dni za kółkiem będę omijał z daleka. Samochód zachowywałsię skandalicznie do tego stopnia, że zaczynałem już podejrzewać ten martwy przecież przedmiot o złosliwość. Zwykle po kolejnej poważnej i kosztownej naprawie, kiedy już byłem rzekonany, że teraz będę spokojni jeździł, nadchodziła następna, poważniejsza i droższa.
~stoodent
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jestem zadowolony. Porównując cenę do roku prod/bogatego wyposażenia oraz jego stanu technicznego nie żałuję zakupu. Nie jest to auto moich marzeń, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Byłem z tego samochodu baardzo zadowolony. Naprawdę suuper samochód. I nie ma co wierzyć tym plotką, ze francuskie to się psują itp. Pisze byłem, bo niedawno go sprzedałem i zakupiłem forda Mondeo 2,2. Wierze, zę będzie równie niezawodny....
3,5
~Meganek 1.6.16V
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ocena za całokształt będzie 4+ bo auto jak wszystko nie jest idealne, ale można go śmiało polecić jako samochód rodzinny. W skrócie: Meganka ma ładny wygląd, bardzo dobrze dobrany do masy auta i niezawodny silnik 1.6 16V, komfortowe zawieszenie, bogate wyposażenie, dużo miejsca w środku i w przypadku classica obszerny bagażnik.
3,8
~renault megane classic 1.6 16v
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto w sumie dobre, ale nie nadzwyczajne, dobre dla średniej rodziny, w miarę szybkie, wygodne i bez szarżowania bardzo ekonomiczne. Duży bagażnik podnosi walory, choć wiadomo,że jak to w sedanach nie zapakujemy dużych przedmiotów- z tym trzeba się liczyć.
~majkii@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
to moj pierwszy samochod i jestem naprawde zadowolony. jedzi sie nim bardzo wygodnie mozna powiedziec ze jest komfortowy. swietne przyspieszenie male zuzycie paliwa a klima jest nieoceniona. naglosnienie tez niezle- 6 glosnikow
Renault Megane I Sedan