Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian Wiatrowski
Grandtour Facelifting 2013 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
To jest jedyny powód dla którego nie kupiłbym renault . Samochód nagle zaczął brać olej ( dolewałem około 3 litrów tygodniowo ) . Auto później straciło moc . Kiedy serwisanci zobaczyli że zamiast oleju w misce jest ,, Budyń " okazało się że coś jest ostro nie tak . Renia przeszła remont silnika w ASO ( zostało wymienione prawie wszystko ) koszt 12 tysięcy na szczęście serwis Renault pokrył 50% mimo że auto było po gwarancji . Chwile...
~Jan 11
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Żadnych poważnych usterek nie miałem. Póki co największy koszt to zmiana sprężarki klimatyzacji od razu po zakupie ponieważ była zatarta.
~Driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Dotychczas NIC (odpukać). To moje pierwsze auto francuskie i trochę się obawiałem, ale ten model jest bardzo udany.
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Nie było poważnych usterek odkąd jeżdżę. Jak również z historii pojazdu w ASO nie było zauważonych poważnych problemów.
~Endrju
Grandtour Facelifting 2013 Energy TCe 115KM 85kW
Jak na razie nic się nie dzieje i oby tak dalej. Generalnie jest to bardzo udany model.
~driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Zbyt krótko użytkuję auto. To byłby dramat, gdyby w rocznym aucie na gwarancji pojawiały się poważne usterki.
~piotr
Grandtour Facelifting 2013 2.0 T Renault Sport 220KM 162kW
Brak powaznych usterek i oby sie nie zdazaly. W sumie drobnych tez brak wiec uwzam ze jest naprawde solidnie
~Muchał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Tylko przeglądy w ASO = bezproblemowa eksploatacja od przeglądu do przeglądu.
~wieruch
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
W historii komputera przez 3 lata nie zanotowałem nawet najmniejszej usterki.
~arturp2
Grandtour Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Wymiana rozrządu przy 30tys km. Powód: terkotanie. Wada silnika.
Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013