Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013 (29) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian Wiatrowski
Grandtour Facelifting 2013 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Silnik dynamiczny jednak bardzo oszczędny . Na nic nie da się narzekać jednak w sekcji ,, Poważne Usterki " przedstawiłem co stało się z moją Megane ...
~Sebastian
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Silnik bardzo elastyczny, mimo niedużej pojemności radzi sobie z wielkością i masą auta. Po załączeniu turbiny czuć jeszcze lepsze przyspieszenie
~wieruch
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Silnik 1.6 bez turbo jest trochę za słaby do dynamicznej jazdy, ale na potrzeby rodziny w zupełności wystarczy. Do prędkości 120 km/h niczego mu nie brakuje.
~Grzegorz ze Szczecina
Grandtour Facelifting 2013 TCe 130KM 96kW
Cichy, oszczędny jednak kiedy trzeba pokazuje co potrafi i przyspiesza momentalnie. Wysoki moment obr. przy niskich obr. silnika to strzał w dziesiątkę.
~ravzol
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
tylko dobrze bo dość głośny powyżej 130km/h, ale ma opinie niezawodnego, mi jeszcze żadnych problemów niesprawił, spalanie do przyjęcia
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Jak na rodzinne i miejskie auto to wystarczająca moc i pojemność. Przy tuningu na 120KM autko jest zdecydowanie żwawsze ;)
~arturp2
Grandtour Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Cicho pracuje. Ciągnie od samego dołu do 3500obr, potem mocy już nie przybywa, bo moment obrotowy spada i robi się głośno.
~Mirosław
Grandtour Facelifting 2013 1.5 dCi 110KM 81kW
Super silnik. Pali poniżej 5 l i to w kombi ( głównie trasa). Zrobiłem nim ok 90 tyś km. Zero problemów.
~Jan 11
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Super oszczędny i elastyczny silnik. Dobry często zmieniany olej i żadnych problemów.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robek
Grandtour Facelifting 2013 1.2 Energy TCe 115KM 85kW
Wadliwy napinacz łańcucha rozrządu, wymiana rozrządu po 60tyś.
Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013