Lista ocen Renault Megane III Grandtour (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Za samochód zapłaciłem niecałe 63.000, nie spodziewałem się żadnych cudów, jednak jestem bardzo zadowolony, w tej cenie znajdziecie m.in: Super wygodne fotele z naprawdę ładną tapicerką, Fotel kierowcy i pasażera regulowany również góra i dół), czujnik deszczu, czujnik zmierzchowy, porządny komputer pokładowy, klimatronic dwustrefowy, 8 poduszek z kurtynami włącznie, składane automatycznie lusterka, podgrzewane i regulowane elektrycznie, radio...
~wurkut
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jeden z lepszych na rynku. Zdecydowanie korzystniejszy niż w przypadku samochodów niemieckich, lepiej też niż w przypadku Octavii (Skoda ma kiepskie silniki benzynowe, albo przestarzałe i paliwożerne, albo nowoczesne i awaryjne - nie mogłem nic dopasować o parametrach podobnych do silnika Renault). Jedynie auta koreańskie były alternatywą, ale jednak bardziej przekonało mnie auto francuskie. Najpiękniejsze kombi kompaktowe na rynku :)
~CeeJay
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Tu Megane jest bezkonkurencyjne, szybko traci na wartości. To dobra wiadomość dla kupujących i nienajlepsza dla sprzedających. Kilkuletnie kombi z bogatym wyposażeniem można kupić sporo taniej niż niemiecką konkurencję. W zamian otrzymujemy przestronne, dobrze wyposażone auto ze zrywnym i cichym silnikiem.
~Wojtek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
W tych pieniądzach nie mógłbym oczekiwać niczego więcej. 5 lat temu kupiłem to auto za 30 tys i uważam to za interes życia. Patrząc na ogloszeniach za ile przyjdzie mi go sprzedać to wiem że następny właściciel wyjdzie na tym jeszcze lepiej.
~BigMac
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiłem jako 2.5 letnie, z przebiegiem 89 tys z DE. to moje 4 auto z DE z przebiegami większymi x3 niż PL, ale utrzymane, serwisowane nie oszukane i spisuje się bardzo dobrze. Utrata wartości od 3 lat w góre jest niewielka. Najwięcej traci się na nowym.
~MoRo_
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Patrząc na obecne ceny używanych samochodów, w porównaniu z innymi modelami w tym segmencie, w mojej ocenie wypada bardzo dobrze. Pod kątem wyposażenia i jakości samochodu, nie mogę stwierdzić, że "przepłaciłem".
~Newbojkot
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Kilka dni temu przeszedł przegląd rejestracyjny - kontroler sprawdził go bardzo dokładnie i powiedział że stan jest bardzo dobry. Aż był zdziwiony. Czegóż chcieć więcej ? Szkoda że późniejsze generacje juz nie zbierają takich ocen.
~Pollini
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Co tu dużo pisać, porównać należy konkurencję co oferuję w podobnym przedziale cenowy... No właśnie nawet koreańcy zaczeli sobie liczyć za pierdoły, o niemcach nie wspomne i tych ich downsausingowych silnikach.
~gilmo
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiony w wyprzedaży rocznika na początku roku, więc cena sensowna, ale też bez szału w stosunku do konkurencji. Fajna oferta kredytu 50/50. Ale ujawnione usterki, zwłaszcza "łaciata" karoseria, psują opinię.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~master22
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jakość wnętrza jak i wyposażenia w porównaniu do konkurencji (np. Golf, Fokus) jest nie do pobicia. Materiały są przyjemne w dotyku. Nic nie skrzypi. Stosunek jakości do ceny wręcz wspaniały.
Renault Megane III Grandtour