Lista ocen Renault Megane III Grandtour (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Renault Megane III
Za samochód zapłaciłem niecałe 63.000, nie spodziewałem się żadnych cudów, jednak jestem bardzo zadowolony, w tej cenie znajdziecie m.in: Super wygodne fotele z naprawdę ładną tapicerką, Fotel kierowcy i pasażera regulowany również góra i dół), czujnik deszczu, czujnik zmierzchowy, porządny komputer pokładowy, klimatronic dwustrefowy, 8 poduszek z kurtynami włącznie, składane automatycznie lusterka, podgrzewane i regulowane elektrycznie, radio...
~wurkut
Renault Megane III
Jeden z lepszych na rynku. Zdecydowanie korzystniejszy niż w przypadku samochodów niemieckich, lepiej też niż w przypadku Octavii (Skoda ma kiepskie silniki benzynowe, albo przestarzałe i paliwożerne, albo nowoczesne i awaryjne - nie mogłem nic dopasować o parametrach podobnych do silnika Renault). Jedynie auta koreańskie były alternatywą, ale jednak bardziej przekonało mnie auto francuskie. Najpiękniejsze kombi kompaktowe na rynku :)
~BigMac
Renault Megane III
Kupiłem jako 2.5 letnie, z przebiegiem 89 tys z DE. to moje 4 auto z DE z przebiegami większymi x3 niż PL, ale utrzymane, serwisowane nie oszukane i spisuje się bardzo dobrze. Utrata wartości od 3 lat w góre jest niewielka. Najwięcej traci się na nowym.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour
5,7
9,0
9,5
~Pollini
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Renault Megane III
Co tu dużo pisać, porównać należy konkurencję co oferuję w podobnym przedziale cenowy... No właśnie nawet koreańcy zaczeli sobie liczyć za pierdoły, o niemcach nie wspomne i tych ich downsausingowych silnikach.
~gilmo
Renault Megane III
Kupiony w wyprzedaży rocznika na początku roku, więc cena sensowna, ale też bez szału w stosunku do konkurencji. Fajna oferta kredytu 50/50. Ale ujawnione usterki, zwłaszcza "łaciata" karoseria, psują opinię.
~MichalVTS
Renault Megane III
W przedziale cenowym w którym mieści się Megane, trudno o tak samo dobry samochód. W podobnej cenie żaden z samochodów (w tym wieku) nie oferuje tak bogatego wyposażenia, niezawodności i kosztów utrzymania.
~Michał
Grandtour 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Renault Megane III
Idealnie kupiłem 3 letnie auto z przebiegiem 142 tyś km za mniej niż połowę jego początkowej ceny. Przez 70 tyś km ani jednego przypadku unieruchomienia auta przez usterkę (poza akumulatorem)
~darek
Renault Megane III
Nabyłem auto nowe. Za cenę ok. 60.000 dostałem świetnie wyposażony samochód, o ciekawym wyglądzie. U konkurencji, zwłaszcza niemieckiej musiałbym za podobnie wyposażony samochód zapłacic 15.000 zł więcej
~Oktawia
Renault Megane III
sprzedalem ją i moge napisac prawde MASAKRA.te opinnie co czytalem to pisza je osoby co chca ja sprzedac .Kupilem nowa Oktawie juz przejechalem 40 tys i nie wiem co to serwis
~Lennyx
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Renault Megane III
Jak na ten rocznik stosunek jakości do ceny oceniam na bardzo dobry, nie kupimy z takim wyposażeniem dobrego rocznika wśród innych marek.
Renault Megane III Grandtour