Lista ocen Renault Megane IV Grandtour (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maliniak
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Widoczność jest dość dobra. Na porównywalnym poziomie jak u konkurencji. Przeszkadza trochę szeroki słupek przedni, ale we wszystkich nowych samochodach mi przeszkadzał. Widzę, że to jet norma teraz. Trochę mała szyba z tyłu, ale większych problemów nie przysparza. Duże lusterka poprawiają widoczność do tyłu.
~Bartek
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Myślę, ze widoczność jest na poprawnym poziomie, choć posiadam kamerę cofania, która problem widnoczności z tyłu rozwiązuje zupełnie. Może można by spróbować poprawić widoczność w okolicach przednich belek - ale to chyba czepialstwo wynikające z faktu, że w drugim samochodzie belki mam przedzielone szybą.
~Renault Megane
Grandtour 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Nie jednym autem już jeździłem, więc porównanie mam i jak dla mnie przednia szyba jest za mała. Ogranicza mi to trochę widoczność. Poza tym na boki i do tyłu standardowo jak dla tego typu pojazdu. Za przednią szybę 4 *.
~Fabian
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Tu dla mnie jeden z 2 głównych mankamentów, ale to pewnie wynika z wzrostu (prawie 2m). Bardzo często piesi i rowerzyści "chowają się" za słupkami, przez co cały czas trzeba być czujnym.
~vonski
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Bardzo dobrze. Przy nisko ustawionym fotelu nie widać końca maski, ale to raczej norma w kompaktach. Na boki i do tyłu całkiem dobrze, auto można szybko wyczuć. Duże i wygodne lusterka.
~ganire
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Nieco słaba widoczność, szerokie słupki przednie, boczne, z tyłu również słabo. Ale coś za coś, dzięki temu 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa.
~Piotr
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
gdy jest opuszczona osłonka przeciwsłoneczna kierowcy i stoi się na 1 na skrzyżowaniu to nie widać świateł sygnalizatora,poza tym jest OK
~Mariusz 67
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Z przodu ok. Z tyłu przeciętnie .Czujniki parkowania + kamera cofania bardzo ułatwiają parkowanie . Dla leniwych dobrze działa automat parkowania w opcji.
~Kris
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
widoczność do przodu bez zastrzeżeń. Miałem początkowo obawy co do "małej szybki" z tyłu, ale okazuje się że jest naprawdę OK:)
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV Grandtour
6,6
7,8
~Tomek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jest całkiem OK. Widoczność w tylnej szybie raczej przeciętna, ale gdyby było "volkswagenowo" auto utraciłoby swoją świetną linię.
Renault Megane IV Grandtour