Lista ocen Renault Scenic I (354) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Z przodu super. Tył nie jest idealny no ale to wynika z założenia konstrukcyjnego. To nie jest autobus do wożenia ludzi tylko auto dla rodzinki max, 2+3 dlatego foteliki z tyłu sa dla dzieci. Niemniej płaska podłoga daje swobodę dla nóg mozna coś tam pochowac w scjhowkach a i sprzata się łatwo. Wyciagane foteliki pzowalają używać to autko jao mini dostawczaka co czyniłem przy budowie.
~kamionek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Tu jest bardzo duzo pisania.Poprostu doskonałość.Z przodu siedzi się bardzo wygodnie,nie stuka się łokciami.Dużo schowków a wymienić trzeba zwłaszcza wysuwane szuflady pod przednimi fotelami oraz schowki w podłodze pod tylnymi oraz pod nogami tylnych pasażerów. Bagażnik bardzo pojemny a po wyciągnięciu tylnych foteli,przewoziłem ostatnio segmenty wielkości dorosłego człowieka.Wielka 6stka
~Kondor
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z przodu dobrze. kierowca ma duży zakres regulacji fotela. pasażer z przodu też ma wystrczającą ilość miejsca. (choć ja mam zamontowany zestaw głośnomówiący i jak czasem jadę jako pasażer to mi się siedzi niezawygodnie). Ale tył jest tragiczny, każdy kogo wiozę stęka, że jest za pionowe oparcie. I uważam że tu nie ma się co przyzwyczajać. Mam każdemu, kogo wiozę, mówić "musisz się przyzwyczaić"
~PJ40
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Nikt z nas nie przekracza 175 cm, więc dało się w środku przemieszczać do woli, a miejsca we czwórkę jest aż nadto. Mi brakowało podparcia pod lewy łokieć, no i podłokietniki po środku też by się przydały. Ale pod względem przestrzeni to najfajniejsze auto jaki jeździłem (chodzi o stosunek wymiarów zewnętrznych to tego co oferuje wnętrze).
~ja
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
rewelacja. nawet przy odsunięciu przednich foteli max. do tylu to pasażerowie za nami mają dużą przestrzeń. zagłówki na tylnych fotelach trzeba podnosić bo gniotą w plecy ;) szkoda że nie ma kanapy z tyłu ale dzieki temu dwa ruchy i fotela nie ma. bardzo szybko można je wyjąć i mamy dość miejsca żeby przewieść jakis większy przedmiot
~podly1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Dużo miejsca z przodu - pełen komfort. Tył ze względu na wielkość trzech foteli, niestety zadowoli tylko dzieci. Tylne fotele małe, wąskie, niewygodne. Przestrzeni i oddechu wszędzie dużo, sufit wysoko - tylko te wąśkie tylne fotele... Dobrze, że wyjmowane. Po wyjęciu/złożeniu, miejsca tyle, że ho ho!Generalnie komfort i oddech zapewnione.
~maumig@wp.pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
mam 1, 90 wzrostu i nawet przy fotelu danym na maksa w górę nie dotykam głową dachu(a czasem mi się to zdarzało w innych modelach) natomiast brakuje troche miejsca z tyłu ponieważ ze względu na moj wzrost mam fotel odsunięty prawie na maksa w tył wtedy osoba siadająca za mną takiego samego wzrostu ma już problem:(
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie ma tutaj na co narzekać. Pozycja za kierownicą jest wygodna a miejsca jest dość. Nie wiem jakie zdanie będą miały osoby wysokie, ja niestety nie zostałem obdarzony wzrostem koszykarza dlatego się nie przekonam, jednak osoba o moim wzroście (175) zapewne nie będzie mieć powodów do narzekań.
~chiwers
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
no, fotel kierowcy sobie z lekka przerobilem, lubie miec dostep na nogi, wiec wypilowalem blokady, teraz mam 3 cm dalej od kierownicy, ale spoko- z tylu tez wchodzi duzy czlek :) , wakacje- 4 duzych czlekow,pies, i mnostwo bagazu ... wygodnie , bez oznak zmeczenia .czyli tez 5 z plusem,
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
6,6
9,2
8,2
10,5
~Maniac
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestronne, pomysłowe wnętrze, praktyczny bagażnik z możliwością powiększenie przez przesunięcie foteli drugiego rzędu. Regulowane oparcia tylnych skrajnych foteli bardzo poprawiają komfort. Duża ilość dodatkowych schowków, kieszenie w drzwiach i w oparciach przednich foteli + stoliki.