Lista ocen Renault Talisman (105)

~Niko
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Nie ma lepszego samochodu za takie pieniądze. Najlepszy stosunek cena-jakość oraz duża moc 200 KM pozwala niezwykle szybko przyśpieszyć. Bardzo ważne jest to przy niezwykle szybkim ruszaniu w mieście.
3,4
~Mario
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
OGÓLNIE CIEKAWE AUTO, WYGODNE, DOBRZE WYPOSAŻONE (WERSJA INTENS) ALE DUŻO NIEDORÓBEK, TRZESZCZĄCE PLASTIKI, LATAJĄCA DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW, DOBIJAJĄCE ZAWIESZENIE NA NIERÓWNOŚCIACH, KIEPSKIE NAGŁOŚNIENIE (BEZ BOSE). POZA WYGLĄDEM I DOBRYM STOSUNKIEM CENY DO WYPOSAŻENIA RACZEJ NIE MA PLUSÓW.
1,9
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Mój komentarz sprzed dwóch lat został usunięty z niewiadomego powodu... W sensie wiadomego - pewnie tak Renault kazało. Ale powtórzę jeszcze raz - jak ktoś chce kupić ten syf to niech od razu wykupi sobie karnet na terapię nerwicy bo mając awarię co dwa tygodnie na pewno się jej nabawi - a moje przygody z tym "autem" są z czasów kiedy było jeszcze nowe - nie chcę wiedzieć jak to się sypie teraz po latach
~Emil
Kombi 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Design ponadprzecietny. Na tle konkurencji z segmentu D, bardzo się wyróżnia. Prowadzenie bardzo dobre. Silnik ok. Skrzynia czasami szarpie. Dsg w VW jest sporo lepsza. Bardzo fajna funkcja to multi sense. W różnych trybach potrafi np. Utwardzic zawieszenie i kierownicę. W trybie comfort auto płynie jak amerykański krążownik. W tej cenie najlepszy stosunek wyposażenia vs konkurencja. Masaże, aktywny tempomat, headup, czujniki martwego pola w...
~Daniel
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Stosunek ceny do jakości, oferowanego wyposażenia bezkonkurencyjny. Świeże, młode auto, bogato wyposażone, bardzo komfortowe i wygodne, jak przystało na Francuską limuzynę.
~kodi
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Nie wiem jak z jego trwałością (mała pojemność). Póki co daje dużą frajdę z jazdy. (Silnik)
~torphi
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Auto oceniam bardzo pozytywnie, przegieb jest jak narazie bardzo mały, ale juz na tym etapie mogę spokojnie stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę. Sam wygląd samochodu powala, bardzo przyciąga wzrok.
~Boss2506
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Auto pozytywnie mnie zaskoczyło posiadam wersję initiale paris auto jest ciche nawet przy wyższych prędkościach plastiki nie trzeszczą całość na plus jeździłem autami grupy vag jakieś obawy przed kupnem francuskiego auta były dziś po czasie zrozumiałem że nie ma czego się bać autko godne polecenia naprawdę wygodne jak żadne inne
2,9
~Wiesław
Sedan Facelifting 1.3 TCe 160KM 118kW
Użytkuję z konieczności Talismana (benzyna, automat), jako auto zastępcze. Generalnie wrażenia: dramat... Mały zbiornik paliwa, do tego auto CHLEJE kilkanaście litrów na 100km, co daje zasięg rzędu 400-500km, w środku dość ciasno (proponuję porównać do 'Paska', Mondeo, nie mówiąc o Superb), szczególnie przestrzeń nad pedałami, poza tym głęboko osadzone zapięcie pasów bezpieczeństwa, upierdliwe przy każdym wpięciu i wypięciu, krótkie...
~Pszewski
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Jestem pod wrażeniem. Widać wyraźnie poprawiono jakość(czytając komentarze z 2015-16 roku) i mam nadzieję,że auto będzie w miarę "długowieczne". Wersja SL Magnetic z kamerą i czujnikami w zupełności wystarcza. Przesiadłem się VW Passata z silnikiem TSI (nigdy więcej auto tej marki).