Lista ocen Renault Talisman (105)

~Mario
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Wygląd - ponadstandardowy. Rzuca się w oczy i się po prostu podoba. W tym przedziale cenowym nie ma konkurencji. System multi-sense najbardziej podoba się dzieciom :-)
~Łukasz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Miałem silnik 3,5L z 250KM również w automacie, i powiem szczerze, że jestem zadowolony z osiągów bardzo. (Silnik)
~Łukasz
~D
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Wybór pomiędzy Mondeo, Mazdą 6 a Talismanem. Zdecydowała stylistyka oraz cena danego wyposażenia w porównaniu do konkurencji. Przestronne, ciche, wygodne i wyróżniające się pomiędzy Passatami i Oktawiami auto na naszych drogach.
~Jędrzej
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Samochód kupiony w bardzo korzystnej ofercie leasingowej wraz z korzystnym ubezpieczeniem, do tego ekstra rabat od dealera. Elegancki, wygodny, dynamiczny oraz dobrze wykończony (nadwozie - fenomenalnie) i bezawaryjny jak dotychczas. Polecam ten samochód - Renault zrobiło duży krok do przodu.
~artur
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Ogólnie oceniam 5/5 jak dla samochodu z tego segmentu, biorąc pod uwagę wersje IP.
~Talisman
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z zakupu. Samochód o pięknej klasycznej linii nadwozia. Otaczający komfortem i ciepłem w środku. Jest to mój 6 samochód marki Renault (trochę trudno było mi się rozstać z Laguna III,2,0, obawiałam się przestawienia na automatyczna skrzynie biegów, niepotrzebnie). Oglądałam samochody innych marek ale mając bardzo dobre doświadczenia do tej pory, pozostałam przy Renault.
~Adam
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
1.6 TCe generujący 200 km to chyba najlepszy silnik z jakim miałem do czynienia (birorąc pod uwagę wszelkie czynniki, m.in. ekonomika, sprawność, dynamika, usterki itp.). Dynamiczny, bezawaryjny, elegancko pracujący, a przy tym wszystkim - jak na tak dobrą moc - bardzo zaskakuje na plus pod względem spalania. Naprawdę ekonomiczny.
2,2
~Paweł
Kombi 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Talisman to najgorszy samochód jakim kiedykolwiek jeździłem. Przede wszystko jest to auto pełne usterek - drobnych, ale irytujących. Co gorsza jest to również samochód bardzo awaryjny. W połączeniu z aspiracjami - klasa wyższa? - wychodzi naprawdę fatalnie. Gdyby na tym pojeździe widniał znaczek Dacii i kosztowało toto 70-80 tysięcy PLN, można by uznać - ok, "wiedziały gały co brały". Ale tu mamy do czynienia z samochodem chyba...
Dziennik kosztów dla Renault Talisman
8,4
~KubuśPuchatek
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Świetna auto, pomimo upływu czasu dalej mi się bardzo podoba, przyciąga wzrok i nie jest tak oklepany jak superb, passat czy camry. Kolor Ametyst w świetle fiolet na codzień czarny. Mimo pewnych mankamentów jest to świetny samochód,w tej klasie oraz finansach bezkonkurencyjny. Silnik 1.8 TCe rakieta, skrzynia świetnie zmienia biegi ciut gorzej niż S-Tronic w Q5 2020 ale bardzo podobnie. Porządnie i ładnie wykończone wnętrze, czytelne...