Lista ocen Renault Talisman (105)

~Dawid
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
AUTO BARDZO POPRAWNE. POLECAM. POZA TYM ŚWIETNY WYGLĄD
~talisman eryk
Kombi 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Piękne i wygodne auto, oczywiście automat. Obawiałem się że 150KM będzie mało ale naprawdę daje radę. bardzo wygodne siedzenia duży bagażnik, zaskakujący komfort jazdy. Ostatnio miałem same diesle, obawiałem się przesiadki na turbo benzynę ale teraz już wiem że to dobry wybór.
~Radek
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Auto oceniam dobrze. Spasowanie elementów moze do perfekcyjnych nie należy ale jak porównam z Passatem czy SuperB to jest na tym samym poziomie. Ekonomiczny, wygodny, cichy w środku.
~Filippo
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
póki co super powyżej 140brakuje mocy ale ja nie jeżdżę szybko (Silnik)
~viking
Sedan 1.5 Energy dCi 110KM 81kW
Bardzo oszczędny samochód za niewielkie pieniądze w porównaniu do konkurencji. Może nie jakość Mercedesa ale stosunek ceny do jakość naprawdę super
~zadowolony
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Gdyby miał troszkę mniejszy apetyt na paliwo to uwazam za udany (Silnik)
3,5
~J
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Z czasem wady stają się zbyt bardzo irytujące, skrzypiące zagłówki, słaba widoczność z boku i do tyłu, kiepskie czujniki parkowania, które działają z opóźnieniem. Kiepska mapa, kiepski system rozrywki, tragiczna automatyczna skrzynia biegów itd. itp. Na plus silnik, wyciszenie do 60 km/h, wygodne fotele.
~RAVI24
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Bardzo fajna bryła auta, zwraca uwagę, przestronny wewnątrz, miarę ekonomiczny bogate wyposażenie.
~mariusz
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Ładna sylwetka, bardzo dobra dynamika jazdy, oszczędne spalanie przy dynamicznej jeździe, średni 6,3l
3,6
~Talisman
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Za wiele usterek, za wiele niedociągnięć by mogło być cokolwiek wiecej.