Oceny Renault Trafic I

Renault Trafic I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Trafic I

~Niewymagająca
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kupiłam to autko bo chciałam coś niezbyt dużego, za to w miarę wysokiego, szerokiego i taniego. Jeździłam wcześniej kilkoma osobówkami, najdłużej Octavią i Astrą, obie kombi. Przed zakupem trafica jeździłam też chwilę WV LT 35, oglądałam transportery T3 (4), vany typu espace, alhambra, caddy, doblo, multipla i ... nic mi nie pasowało. Trafic I przypasował mi od razu.Udało mi się znaleźć egzemplarz z baaardzo małym przebiegiem (obejrzało go...
2,4
~wj@ogrzewaj.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
ZALETY. Dobre właściwości jezdne oraz komfort jazdy (jak na busa i dopóki nowy lub prawie nowy), ciekawa sylwetka, niezła dynamika, skuteczne hamulce (ale niska ich trwałość), obszerna kabina pasażerska. Ogólnie : można się nabrać i kupić... WADY (długa lista - podam tylko niektóre). Zużycie paliwa sporo wyższe (średnio o 2 litry) niż podawane (obiecywane) przez producenta. Wąski zakres obrotów użytecznych silnika (wibracje i twarda...
2,2
~Renek
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
2005-2007 nawaliło tarcze hamulcowe,linki,zawieszenie,alternator,EGR, GMP,turbina x3,zawor turbiny,panewki.pierścienie,uszczelniacze,wentylator,przełącznik kierunkow,uszczelka pg,tłumniki. trzy razy powrót z trasy 300-500km na lawecie Straszny typ.Sprzedałem z radością
~Zygi007
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, komfort rewelacja, na trasie widocznosc dwa razy wieksza niz w osobowym - wyprzedasz jak chcesz i co chcesz, Bardzo dobre nagłośnienie standartowe , rewracyjna klima, nie kradną nic ( w VW to łańcuchem do nogi ! )
2,8
~Niezadowolony
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
OGULNY WYNIK MASAKRYCZNY JEZELI CHODZI O SAMOCHODY RENAULT TRAFIC Z ROCZNIKA 2001 DO 2003 WSZYSTKO SIE SYPIE,a od 2004 wzwysz nie wiem ale z tego co widze to malo ludzi narzeka,moze jakis model mi sie trafil felerny
~denwer
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
za te pieniądze lux . poszukać ładnego egz. i fajny wołek do roboty
~Drut
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Pojazd jest nie zniszczalny metodą domową działa . Jestem zakochany w tym aucie nie oddam go nigdy.
4,1
~JANUSZ
Furgon 2.1 D 68KM 50kW
TAK! KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ ZA 5OOZŁ NAPRAWA KAROSERII I JEŻDZIĆ AŻ NIE STANIE
3,6
~remik
Furgon 2.2 80KM 59kW
Dużo pali ale w naprawy inwestoweać nie trzeba Poprzedni wlaściciel też nic nie robił... nawet nie wiedział że wozi pod maską lewarek
~agatwro
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Moi znajomi dziwia sie ze autem 10 lat jade i nic sie powaznego nie dzieje.Troche korozja go zjada ,ale to wina poprzednika ,który kleił plakaty na bilbordach .