Lista ocen Renault Trafic (201)

4,1
~Michał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Silnik rewelacyjny choć głośny. Słaba dynamika ale za to jest bardzo mocny.O bezpiecznym wyprzedzaniu na drodze można zapomnieć. (Silnik)
~dario40@op.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Silnik powinno sie utrzymywac na obrotach 2-3tys,wtedy jest mocny i nie pali zbyt duzo. Ogolnie silnik naprawde ok.Ma niezle przyspieszenia,niejedna osobowka wysiada.Jest to szczegolnie odczowalne pod gore. (Silnik)
3,1
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto dość wygodne i to jest jego jedyna zaleta :C Jezdziłem tym autem 3 lata, nie było roku bez poważniejszej awarii (turbina, wtryski, pomba wtryskowa, pompa wspomagania, egr) Auto po 3 latach awarii i zainwestowania w niego sporej sumy, samoczynnie się zapalił podczas spokojnej jazdy :/ Auta nie polecam, ze względu na koszty utrzymania ciągłe awarie oraz pożar.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Autkosuper za małą kase, mozna przeładowac o 100% i idzie bez kłopotu. Wadą jest blacha, w wyspawanie ramy, progów włozyłem ok. 1 tys. zł i jeszcze jest roboty za 400zł. No ale nie jest to nowy samochud.
~opinia o naszym R.Trafic
Furgon 2.0 120KM 88kW
Po za plastikami w środku, które potrafią trzeszczeć lub odpadać nie mogę się przyczepić do niczego. Bardzo porządny pojazd do ciężkich zadań w pracy. Tak go właśnie użytkujemy, w firmie. Spisuje się znakomicie. Silniczek benzynowy 2 litry jest cichuteńki, niezawodny i ekonomiczny. Daje radę z zapakowanym autem po sufit. Zrobił już pewnie z pół miliona km i cały czas tak samo śmiga. Duża piątka z plusem (szóstka może nie)
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Udana fura, warta zainteresowania! Postawię uczciwą piątkę na Trafika z silnikiem benzynowym.
~Konra, Mińsk M.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Trwały samochód, nie wymaga nadmiernego doglądania, dość solidne nadwozie i układ zawieszenia. Bardzo pakowny i ustany bagażnik. Na uwagę moim zdaniem zasługuje świetny silnik benzynowy dopasowany idealnie do tego modelu busa. Duże możliwości aranżacji i zabudowy wnętrza - to chyba jeden z lepszych busów pod zabudowę indywidualną jako kamper. Nadaje się na kampera ponieważ nadwozie jest całe świetnie zabezpieczone fabrycznie, cynkowane,...
3,2
~nie wiem czy bym kupił ten samochód jszcze raz
Furgon 2.2 80KM 59kW
Na benzynie ciągnął przyzwoicie, na gazie trochę mułowaty ale za to taniutko! Obecnie silnik do remontu! Poci się i cieknie Bierze olej. Coś stuka Poszła panewka - jeszcze jeździ ale niemiłosiernie wali! (Silnik)
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Kupiony jako nowy w salonie. Wozi codziennie ludzi do pracy ca. 240 km. Wersja długa. Wart swojej ceny.

Usterki Renault Trafic

Renault Trafic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Witam, 5 lat użytkowania od przebiegu 140000 do 255000, nie mam zastrzeżeń. W porównaniu do wcześniejszego Peugota Experta to Trafic o wiele lepiej wykonane auto. Jeżdził bym do dziś ale zachciało mi się nowego Trafica z Automatem...
Renault Trafic