Lista ocen Rover 200 II Hatchback (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fr3sh
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Silnik serii K jest bardzo niezawodny. Tak samo większość podzespołów mechanicznych. Kuleje za to jakość elektryki oraz wszelkich ciągów z płynami. Należy sprawdzać stan rur doprowadzających płyn chłodniczy, hydrauliczny oraz stan wszelkich uszczelek. Regularnie serwisowany egzemplarz nie powinien sprawiać większych kłopotów mimo wieku.
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Padły siłowniki klapy tylnej. Wymieniłem też wahacze z przodu, układ zapłonowy (cały), klocki hamulcowe (jakieś japońskie zamienniki do hondy concerto wybierane przez sprzedawcę po kształcie oryginałów za bodajże 23 zł), filtry, żarówki - czyli właściwie tylko elementy eksploatacyjne.
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Naprawdę bardzo dobre auto. Myślałem że będzie tragedia bo to przecież \"Rover\" ale się okazało że to Honda ze znaczkiem Rover. Kupiłem go za 1250zł i absolutnie wszystko w nim działa. 4xel.szyby, el.szyberdach, c.zamek, el.lusterka full wypas jak na tamte lata ;)
~misjonarz1@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
nawet angole sie postarali. pomimo swoich latek i kilometrów tapicerka nie wydaje żadnych puków stuków czy pisków. wymieniane były takie rzeczy jak amortyzatory z przodu (zaraz jak go kupiłem) oraz elementy gumowo metalowe zawieszenia i praktycznie tylko to
~Witold
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
alarm lubi nieraz odwalić kite na zimnym silniku straszne problemy z odpalaniem ;/ musze potrzymać na kilku tyś aby normalnie zaczoł równo i ładnie chodzić motor. Masakra ostatnio połamał mi sie pedał sprzegła
~Grochowina Piotr Opatów
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
samochodzik mnie nigdy niezawiódl naprawde super auto a zrobilem nim juz 150000 w tym na gazie i nadal chodzi wymienilem jedynie pompę wody i przewody wysokiego napięcia nie do zdarcia samochód stary ale jeszcze dlugo pojezdzi
~Polak
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
przy tym przebiegu nie ma co sie spodziewac ze bedzie niezawodny, łaczniki drążka stabilizatora, linka prędkosciomierza, alternator, czujniki chyba wszystkie wymienilem, wydech...
~marioxxx
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
mały "drobiazg"-rozkodowany pilot-"tylko" 250 pln w ASO(tylko ponowne zakodowanie)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,przeciekająca woda do bagażnika(nie wiem zkąd-brak korozji,uszczelki dobre)
~model
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Generalnie dobrze, amieniałem tylko gumki w tylnym zawieszeniu i robiłem hamulce tj. nasmarowałem i zmieniłem klocki.
Dziennik kosztów dla Rover 200 II Hatchback
7,9
~andrzej
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
centralny zamek w tylnych prawych dzwiach nie działa, problem z lewą szybą nie moża jeje otworzyć, czasem to, czasem tamto
Rover 200 II Hatchback