Lista ocen Rover 200 III 1.4 Si 103KM 76kW 1995-2000 (145)

~Kinga
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Uwielbiam ten samochód i uważam, że za te pieniądze nic lepszego i wyróżniającego się nie znajdzie! :P Ma swój sportowy zarys. Ma coś z Hondy i z Rovera. A połączenie Japonii i Anglii to coś pięknego. Polecam serdecznie ten samochód! Zwłaszcza w wersji Si ze skóra w środku :)
~Ulv
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Ogólnie samochód jest dobrym wyborem. Ma ponadczasowy wygląd. Nawet dziś ludzie się za nim oglądają. Silnik i układ jezdny zachęcają do dynamicznej jazdy, do której to auto wydaje się być stworzone. Jednak wiele radości z jego użytkowania potrafią zabrać usterki. Najważniejsze, aby sprawdzić dobrze autko przed zakupem, najlepiej poprosić o pomoc kogoś, kto miał do czynienia z marką. Jeśli kupi się samochód w dobrym stanie, nie da powodów do...
3,5
~siwrelax@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Nietuzinkowy samochód ale drogi w utrzymaniu. Ja swojego kupiłem za 4000 zł, ale powinienem od razu włożyć przynajmniej 2000 na wymianę newralgicznych elementów w silniku - wtedy mógłbym liczyć na długą i bezawaryjną eksploatację. Niestety ja zignorowałem tą kwestię i teraz mam do wymiany uszczelkę pod głowicą.
3,6
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Dynamika poprawna jeśli wykorzystuje się wysokie obroty. Do ok. 3000obr brakuje momentu obrotowego i auto niezbyt żwawo przyśpiesza. Powyżej 3000obr przyspieszenie jest dobre, ale w środku robi się trochę zbyt głośno. (Silnik)
~Rovero
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Autem w ciagu 4 miesięcy przejechałem 10 tyś km. To skłoniło mnie do umieeszczenia kolejnej oceny w tym serwisie, tym razem mojego nowego nabytku. Autko napradę godne polecenia, niezawodne, mocne, oszczędne.. i wbrew mitom.. tanie w eksploatacji. POLECAM
~CoreyT
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Jest to naprawde fajne autko o zacieciu sportowym (wersja 16v , standardowo na sprezynach Eibacha obnizony o 3cm) za rozsadne pieniadze ktorym mozna sie nacieszyc ... godne polecenia
3,5
~pietras93@interia.pl
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Przyjene i stosunkowo nietuzinkowe na tle swojej klasy auto, troche na minus zuzycie paliwa, hamulce slabe nawet jak na niesportowy samochod
4,1
~Wothann
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Auto oceniam wysoko, nie jest nudne, ładna stylistyka. Mechanicznie też poważniejszych problemów nie stwarza. Warto dbać o lakier i zwracać uwagę by na tylnych nadkolach nie powstała rdza. Do jazdy w mieści samochód idealny. W trasie też nie męczy, jednak w testach zderzeniowych nie powala więc nie ma co szaleć.
~To!maszek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Zachorowałem na to autko.Kupiłem je i się niemal że w nim zakochałem. Jest zajebisty, szybki, zwrotny, niezawodny,dystyngowany.Jak nim nie jadę to mógłbym się na niego patrzeć całymi dniami.
~+48 669 689 909 Szymon Kraków
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
SPRZEDAM cena do ustalenia (ok.9 tys.) KRAKÓW tel. 669 689 909 gg 7966780 pierwsza rejestracja maj 1997 z salonu,kraj -z sekwencją (za którą dałem 3200 PLN) -Po wymianie paska rozrządu,elektryki i płynów na bieżąco. -przebieg: 114 tys. -ABS -2 Poduszki -Elektryczne p. szyby -Wspomaganie -Centralny zamek z pilotem i imobilaizer Powód: Potrzebuję większe -kombi