Oceny Rover 45 Hatchback

Najnowsze oceny Rover 45 Hatchback

~Jacek
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Rover 45
Polecam samochód jeżeli egzemplarz jest w miarę zadbany i sprzedający posiada rachunki, bolączki Rover'a 45 to - uszczelka pod głowicą, odpadająca podsufitka i boczki drzwi. Jeżeli auto nie miało zdarzenia drogowego to nie gnije w ogóle, zero rdzy. Samochód bardzo wygodny jak na taką niską cenę, przy prędkościach autostradowych silnik 1,4 103KM jedzie się bardzo ciężko, ponieważ jest bardzo głośno w kabinie i brakuje mu dynamiki. Części...
~piluu
Rover 45
Rover 45 to moje pierwsze auto. Dlaczego akurat ten samochód? Z kilku powodów: dobry stosunek ceny to jakości, ładny i elegancki wygląd, oryginalność na drodze. Muszę przyznać, że uwielbiam styl i jakość wykonanie tej marki. Na razie nie miałem poważnych usterek, także to na pewno plus. Największym mankamentem tego wózka jest dynamika a to winny jest automat. Niby jest tryb sport, ale samochód wyje wtedy niemiłosiernie. Chociaż i tak nie...
~Jinxus
Rover 45
Samochód nie nadaje się do szybkiej i dynamicznej jazdy z powodu mało precyzyjnej skrzyni biegów i zbyt miękkiego zawieszenia. Bardzo wygodny, oferuje duży bagażnik. Dobry Silnik o dużej elastyczności. W tej cenie trudno o coś lepszego. Idealny samochód dla rodziny. Spalanie średnie na poziomie 7,8 litra. Bardzo dobra widoczność. Łatwy dostęp do części zarówno nowych jak i używanych.Częstym problemem jest w tych samochodach uszczelka pod...
Rover 45
Samochód jest bardzo wygodny, dostępność części też jest na niezłym poziomie. Ale awaryjnosc tego samochodu to jest tragedia. Średnio raz w miesiącu oddaję samochód do warsztatu. Już drugi raz od kiedy mam ten samochód pękła uszczelka pod głowicą.
~D
Rover 45
Zaletą nie podwazalna tego auta jest mala popularnosc co w moim przypadku przełożyło się na bardzo mały przebieg i mimo tego ze posiadam jedna z najsłabszych konfiguracji (1.8 z automatem) , nawet rover z tym przebiegiem jest bezawaryjny, komfortowy i ekonomiczny
~Johnny007
Rover 45
Samochód którego zakupu nie planowałem, celowałem w inne a natrafił się on, Rover. I totalnie namieszał mi w głowie, zakochałem się w tym wozie. Za to co oferuje, za jego wygląd, wygodę, frajdę z jazdy wybaczam mu jego drobne wpadki i wszystkim polecam. Po przejechaniu 6000 km i pół roku razem już na tyle go poznałem, że pragnę podzielić się moimi wrażeniami.
~Bartek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Rover 45
Za całokształt daję mocne 4. Jak każdy inny samochód ma kilka wad ale jest jak do tej pory niezawodny i ekonomiczny. Tego od niego oczekiwałem. Mimo podeszłego wieku zwraca uwagę na ulicy ciekawą stylistyką, jest dość rzadko spotykany (hatchback) co też jest dla mnie plusem.
Rover 45 Hatchback