Lista ocen Rover 75 (270)

~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Bardzo komfortowy, dobrze wyposażony, wyciszony samochód, który może przewieść Cię przez Europę bez zmęczenia. Gdyby nie kilka rzeczy, byłaby rewelacja.
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Kupiłem to auto bardziej z ciekawości niż z zachwytu z jego wyglądu :). Na razie jestem tylko miło zaskakiwany przemyśleniami i rozwiązaniami w tym aucie. Muszę nauczyć sie jeździć automatem - oczywiście chodzi mi o ergonomie uzywania tego urządzenia. Przejechałem nim ok 2 tys. więc jak zrobię 10x tyle to wróce i opisze moje spostrzeżenia. Na razie uważam że dobrze kupiłem
~Klaun_Szyderca
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Zalety: - Piękna sylwetka. Według mnie jedno z ładniejszych i bardziej stylowych limuzyn ostatnich lat, - Przestronne, piękne i stylowe wnętrze (a drewno wbrew temu co mówią niektórzy jest prawdziwe - to sklejka drewniana, a nie żaden plastik) - Niezawodny silnik oraz niskie spalanie, - Świetne zawieszenie na polskie drogi, dobre trzymanie w zakrętach, - Bardzo dobry i komfortowy na trasy. Wady: - Słaby układ wysprzęglający...
~Michal
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Rover 75 jest specyficznym samochodem. Zakochałem się w nim od pierwszego \"zobaczenia\". Strach przed marką rover zmusił mnie do zakupu \"pasata\". Ale po niecałym roku zmieniłem auto na rovera i wcale tego nie żałuje. Samochód wcale nie jest taki awaryjny jak o to się mówi o roverach. Chociaż czasami trzeba do niego zajrzeć, ale to jak w każdym aucie z przebiegiem 200-400tys km. Prezentuje się tak samo jak prowadzi - wyśmienicie.
~Wesley23
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Za niewielkie pieniądze samochód oferujący duży komfort jazdy i luksus jak w samochodach sporo droższych. Poza tym niebanalny wygląd przyciągający wzrok innych kierowców. Samochód mimo 11 lat może się podobać, dlatego nie zamierzam go szybko sprzedać, pomimo że stać mnie na droższy samochód. Jestem fanem marki.
~Jacek
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
moim zdaniem, jest to świetny samochód dla ludzi, którzy nie mając kasy na \"markowe\" auta typu BMW, czy Mercedes chcą poczuć luksus tych aut, od lat podiadam Rovery i jeśli są to samochody z pewnych źródeł, bez wypadkowej historii, są to samochody niezawodne.
~Dymek
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wygląd zewnętrzny odpuszczam nie lubię powtarzać po innych. Po prostu jest śliczny. Pozostałe walory i wady chyba wystarczająco obszernie opisałem.
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Jestem w aucie zakochany. Dla mnie całkowita rewelacja pod każdym względem. Wygląd pasuje, cena pasuje, możliwości pasują. Z dnia na dzień, z kilometra na kilometr kocham to auto co raz bardziej o ile wogóle tak się da :-)
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Jesli kolejne 8 miesięcy będzie takie jak te minione to pozostanie mi tylko żałowac, że nie da isę już kupić R75 jako auta nowego. Z racji głownej wady układu wysprzeglania nastepnym razem pewniej bym podchodził do wersji z automatem, co do kórej byłem nastawiony sceptycznie i trochę załuje.
Dziennik kosztów dla Rover 75
6,9
12,5
12,6
~RM
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Dobre auto za rozsądne pieniądze, dające namiastkę brytyjskiego stylu i luksusu. Linia nadwozia i kształt deski rozdzielczej kojarzy się niewątpliwie z bardziej prestiżowym Jaguarem. Niestety części i dostępność niektórych części również...