Lista ocen Saab 9-3 II (145) - Ergonomia

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Bardzo dobrze. Na szczególna uwagę zasługują szczególnie moim zdanie absolutnie fantastyczne fotele. Niby beż żadnych bajerów jeśli chodzi o regulacje w \"55 płaszczyznach\", ale po prostu super się w nich siedzi. Przełączniki pod ręką. Wszystko działa precyzyjnie.
~k6ainolop
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Kokpit nie zawiera niepotrzebnych rozpraszaczy w postaci wielu ekranów czy też licznych zegarów. Co więcej producent pomyślał wręcz o możliwości ich wygaszenia nocą co naprawdę pomaga przy długich trasach.
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Jak to sedan-lodówki czy pralki nie przewieziemy. Jednak po złożeniu tylnej kanapy i położeniu przedniego fotela podwójna 2,5m drabina wchodzi bez problemu ;-). Jeśli chodzi o bagaże to kufer jest imponująco pojemny. Większy niż w audi a4
~Paweł
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
jest niezle ale tempomat który jest na manetce od kierunkowskazu jest juz troche archaicznym rozwiazaniem i nie raz potrafi sie przypadkowo załączyc przy manewrach z kierunkiem. Pozatym wszystko mamy raczej pod reką i sterowanie nie stwarza problemów.
~krawiec78
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Wszystkie przyciski znajdują się pod ręką. Dużo schowków, uchwyty na kubki (również w tylnej kanapie). Obsługa wszystkich dodatków dosłownie intuicyjna. Problem mogą mieć chyba jedynie osoby potrzebujące instrukcji obsługi do szczoteczki do zębów.
~rgroch18
SportKombi 1.9 TiD 120KM 88kW
Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, regulowany fotel kierowcy w trzech płaszczyznach + podparcie lędźwiowe w standardzie, kilka bardzo wygodnych uchwytów na kubki, regulowany podłokietnik to właściwie doskonałe wyposażenie w dalekich podróżach
~Fred
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Jak to szwedzki samochód pomyślisz, hmmm że w tym miejscu powinien być kubek na napoje i on tam właśnie jest. Fotele super wygodne, jak wsiadasz do tego samochodu to masz wrażenie, że zapadłeś się w puchową pierzynę. Nie chcę się wysiadać.
~Shadow
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Początek ciężki bo jest kilka smaczków innych niż w masowych szmelcwagenach itd plastiki to tragedia. Jakość gorsza niż w Daewoo. Nawet pseudo skórzane fotele tragiczne ocierały się o podłokietnik doprowadzając do szału.
~MedicalDivision
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
No cóż. Nie wiem jak inni ale ja lubie jak jest dużo przycisków. Można się poczuć jak w samolocie ( w końcu to saab;) Mi w ogóle nie sprawia problemów obsługa tego. Może to też dlatego że jestem dość młodą osobą :)
~memphis
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
duzy natlok przyciskow ale poukladanych z polotem i ergonomia, przewygodne fotele przednie, z tyłu troche ciasno ,duzy ustawny bagaznik, bardzo ladna deska nawiazujaca do starych saabow zwlaszcza z duza navi wyglada super