Lista ocen Saab 9-3 II (145) - Ergonomia

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefafan
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
wszytko na swoim miejscu..intuincyjna obsluga mimo duzej liczby przyciskow...fajnie ze konsola jest zwrocana w strone kierowcy...poczucie zasiadania w kokpicie samolotu auto jakby \"okalo\" kierowce z kazdej strony
~Łukasz
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Na początku trzeba sie przyzwyczaic do stacyjki i konsoli centralnej ale pozniej juz tylko na plus :-) pasażerowie wsiadajacy pierwszy raz są zszokowani innymi rozwiazaniami ale na plus.
~Wlasciciel
SportKombi 1.9 TiD 120KM 88kW
Mega mankamentem jest brack miejsca na telefon, napoj czy porfel. Sa modele z uchwytem na napoj, moj tego nie ma. Poza tym fajnie. Lubie duzo guzikow na desce rozdzielczej. Fajna opcja Night Panel.
~Krzysztof Paluczek
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Przez pierwsze dwa tygodnie szukałem stacyjki na kolumnie kierownicy. Teraz jest tam gdzie być powinna w każdym aucie. Dużo przycisków? Tak, ale każdy ma JEDNĄ funkcję. Tak jest szybciej i bezpieczniej.
~Krzych R.
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
O desce, fotelach, dostępie i możliwościach regulacji można by powiedzieć przepych, ale jest on bardzo przydatny! To jednak Szwed, prawie Ikea, wszystko przemyślane, zaplanowane i dopasowane.
~A
9-3X 2.0 Turbo 210KM 154kW
wszystko ładnie, zgrabnie i pod ręką. moze troche daleko do chłodzonego schowka z miejsca kierowcy (w czasie jazdy trudno wyjac red bulla)., ale u konkurencji zasadniczo jest podobnie.
~Jarosław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Gdy wsiadamy za kierownicę od razu wiem że to auto jest dla kierowcy, deska wyprofilowana w jego stronę, fajna duża kierownica i myślę sensowne rozwiązanie ze sterowaniem resztą auta.
~raskolnikoff
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
Dla kierowcy wszystko co trzeba jest pod ręką, pełna elektryczna regulacja fotela, podgrzewanie, wszystkie przyciski w zasięgu, tu nie ma się do czego przyczepić.
~Tomi
SportKombi 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, nie mam ochoty z niego wysiadać i szukam byle pretekstu by gdzieś pojechać. Dostep do różnych funkcji wzorowy, czytelny kokpit
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Włączam co chcę, kiedy chcę i trafiam to akurat w szwedzie nie powinno nikogo dziwić. Trochę źle jest z obsługą tempomatu. Umieszczenie go w dźwigni kierunkowskazu to głupi pomysł.