Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan (195)

4,1
~krawiec78
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Silnik w zupełności wystarcza do sprawnego rozpędzania auta, jak również na bezproblemowe wyprzedzanie na trasie. Elastyczność to coś z czego słyną te samochody. (Silnik)
~Paweł
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
auto wyrózniajace sie na drodze w szczególnosci w wersji AERO lub TX. Dobrze sie prowadzi nie meczy a wrecz daje frajde z podrózowania. Dla liczących złotówki-odradzam bo nie zaoszczedzą a dla ludzi chcących czerpac radosc z jazdy jest to jedna z lepszych propozycji na rynku
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Z silnikiem jak na razie jest bardzo dobrze. Termostat na dzień dobry koszt średni. (Silnik)
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Przez rok czasu przejechałem samochodem ok 24.500 km w tym 4 x 20h jazda na dystansie 1.600 km. Nie da się źle o nim wypowiadać. Potrzebuję nieco większego autka - myślę o kategorii SUV ale z żalem będę wysiadał z mojego "saabolotu"-napewno zostawię go jako drugie autko w rodzinie.
~Jacek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Bardzo, bardzo lubie ten samochód. Nawet po 5ciu latach użytkowania. Saab używa w sowich materiałach marketingowych rysunek symbolizujacy kierowcę z uśmiechnętą gębą. Wierzcie mi, to nie jest tylko marketingowy chwyt. To działa!
~trafal
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Sylwetka robi wrazenie, samochód albo sie kocha albo nienawidzi, specyficzne wnętrze ale oryginalne, przejżyste funkcjonalne bardzo komfortowe dla 4 osób
~fredi
SportSedan 1.9 TTiD PF 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony. nie podobają mi się absolutnie standardowe fotele, w ogóle nie trzymają w zakrętach (szczególnie jak na możliwości auta). No i trochę czuć wpływy General Motors.... Ale poza tym jest super. Na pewno w tej cenie jedno z fajniejszych aut. I ten design.....
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Ładnie się zbiera już od 1800 obr/min. Jest minimalna turbo-dziura ale jak na auto z pojedynczym turbo jest dobrze. (Silnik)
~Snowyy
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Świetnie dobrany mocowo silnik do nadwozia - jest dynamiczny, a zarazem nie poci się zbytnio. Na autobahnie osiągnąłem 220 i skończyło się miejsce ;) (Silnik)
~Adriano90
SportSedan 1.8 122KM 90kW
przestronne auto na codzie. przyjazne dla kierowcy bezpieczne i niebagatelnie komfortowe. bezawaryjne ceny części przystępne prawie wszystkie od GM. skromne z zewnątrz bogate w środku
Saab 9-3 II SportSedan