Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW 2005-2010 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saabik
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
cena niewspółmiernie wysoka to jakości a napewno do utraty wartości. Nowy samochód wart katalogowo 150t.PLN po dwóhc latach wart jest 60t.PLN to coś nieprawdopodbnego. Gdybym to wiedział nikgdy bym nie kupił takiego złomu za tyle kasy niestety to była najgorsza inwestycja samochodowa. Nie ma co łudzić sie na duze rabaty Saaba rzędu 20% lepiej kupic BMW, Audi czy Lexusa bedzie drożej ale przynajmniej trzymają wartosć. VW passat 2 letni jest...
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Jakość jest na poziomie dobrym we wnętrzu. Na zewnątrz jest po prostu Saab a to jest jakość. Za te pieniądze wart swojej ceny. Jest to moje 9 auto między innym po trzech volvo V40, V40 i V70. Nigdy nie miałem typowo niemieckiej marki i mieć nie będę. Dlatego wiem że Szwedzi robią po prostu samochody i nie muszą ich chwalić że są niezawodne jak to jest za odrą.
~Krzych R.
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Ludzie kupujcie SAAB\'y, ani z częściami ani z naprawą ich nie ma problemów. Sprawdzałem, większość części pochodzi od znanych europejskich koncernów (Fiat, GM). Typowy \"mechanik\" będzie ci prawdopodobnie odradzał, a to dlatego że większość trochę się zna na VW(Audi,Seat,itd) i co inne to gorsze.
~PAWEŁ
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
CENA WYSOKA ALE TO NIE ZAWSZE JEST JEGO WADĄ .SAAB ZAWSZE BYŁ AUTEM NISZOWYM.PEWNIE ŻE KTOŚ POWIE ŻE TO GM ALE SAAB ZACHOWAŁ JESZCZE I OBY TAK BYŁO KAWAŁEK WŁASNEJ INDYWIDUALNOŚCI.
~Wojtek
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Jak dobrze trafimy, możemy kupić autko, które będzie bezproblemowo chodzić. Porównując do niemieckich samochodów z tego rocznika, koszt zakupu jest niski
~bkbud@vp.pl
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Auto kupiłem uzywane więc co miało stracić to już starciło dlatego jestem zadowolony.
~zet10
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
uwazam ze auto jesli chodzi o cene w stosunku do jakosci to dobra inwestycja
~koneser
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Doskonały stosunek jakości do ceny jeżeli chodzi o auta używane.
Saab 9-3 II SportSedan