Lista ocen Saab 900 II (61)

~jaguar_
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
- 20 stopni, el. szyby działają ;) chyba mają jakieś stalowe linki. Wygląd zewnętrzny BDB. Wewnątrz trochę konserwatywnie ale miło. Fotele = super, zagłówki aż miło głowę oprzeć. Bagażnik ogromny. Jestem studentem uważam to auto za idealne. Do tego łańcuch rozrządu więc przynajmniej odpada jedna wymiana...
3,8
~Paweł S.
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Ogólnie brak zastrzeżeń jednostka wyposażona w łańcuch rozrządu, a więc mechanizm z grubsza niewymienialny. Silnik dynamiczny, zrywny idzie dobrze z każdego biegu, oczywiście wersja turbo to co innego, ale jako że jest to moje pierwsze auto to i tak mocy ma za dużo. (Silnik)
~Maciek
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Większość użytkowników Saaba zostaje przy tej marce do samego końca. Ja się im nie dziwie. To jedno z niewielu aut, które oprócz tego że jest doskonałe to jeszcze posiada własną dusze.
~hydrozehn
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Auto rodzinne dla Kowalskiego, silne, trwałe i niezawodne. Funkcjonalność jak ta lala. Czteroosobowa rodzinka + pies na pewno będzie miała z tego auta pociechę.
~jkg95
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Piękna stylistyka, indywidualność, dynamika i niezawodność. To cechy tej perełki.
~900SE
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Świetne auto dające poczucie odmienności na naszych drogach, doskonale sprawdza się jako auto rodzinne, wygodne, jak trzeba to szybkie no i jak do tej pory niezawodne. Daje poczucie bezpieczeństwa. Bardzo lubię ten samochód i z wielką przyjemnością zasiadam za kółkiem. W tym samochodzie można się zakochać.
~esh
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Jest dokladnie taki, jaki chcialbym, zeby byl. Niezawodny, wygodny, pakowny ( bagaznik 495l ). Rozpoznawalny z daleka.
~Emmanuel@o2.pl
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Ogólnie-za to jak się Saabem jeździ wybaczam wszystkie wady.
~Lukas lpernak@wp.pl
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Nie no to poprostu Saab. Ponadczasowy styl. Czujesz się w nim wyjątkowy. Polecam te z beżową tapicerką we wnętrzu. Późniejsza wersja 9-3 to już nie to.. Chyba że nowy model 2008... jest na co zbierać... 2.2 T ale nie ma już tego stylu co 900.. Wygoda siedzień.. przyczepność.. to już drugi w rodzinie.
3,8
~kuba
Hatchback 2.0 i 131KM 96kW
Samochód niezwykle żywotny, jeżeli się dba i nie wysila zbytnio agresywną jazdą może posłużyć wiele lat. Ja swoim zrobiłem w 2 lata ponad 100000 w mieście i w trasie, nie bałem się jechać w jedną stronę 500 km bo miałem do tego samochodu zaufanie. Ale silnik w końcu padł na + jest to, ze dowiózł na miejsce a następnie umarł. Słabe plastiki pokręteł od wentylacji, ukręcały się non stop i łamały, ale może to też zużycie materiału po ponad 20...