Lista ocen Seat Altea (135) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mich
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
W nowym samochodzie usterki typu: alternator do wymiany - 10 dni oczekiwania !!!, spryskiwacz tylniej szyby zalewa samochód, a nie szybę ;-), akumulator do wymiany przez alternator.
~Piocio
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłem z uszkodzonym sprzęgłem, jak się okazało również kołem dwumasowym i wysprzęglikiem. Przy okazji wymiana filtrów, płynów i kpl. rozrządu z pompą = 3800zł :(
~edek100
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
koło dwumasowe polecialo / jak to się mówi początek końca koła / jeszcze chodzi ale już się odczuwa nierówną prace na postoju - ale nie zawsze ---- no ale ma przejechane 150 tyś
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
6-lat, 110tys km i ... żadnej poważnej usterki ! Nawet silnik 2.0 TSI (często uważany za "niepewny") po chip tuningu praktycznie nie bierze oleju !)
~Dejwi
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Delikatne zaniedbania poprzedniego właściciela nie stanowią o poważnych usterkach. Po ich ogarnięciu auto sprawuje się niezawodnie.
~sheriff_motorrijder
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Padły wszystkie wtryski Siemensa. Pękła sprężyna przednia od strony pasażera oraz na 130tys tłumik kwalifikował się już do wymiany.
~Piotrek
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Wymiana rozrządu dawał o sobie już trochę znać choć producent przewiduje wymianę na 200-220 tys ha radzę to zrobić przy 120 ?
~bobo
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
tdi a więc koło dwumasowe wymienione a lekko nie ma jest ok pęknięta głowica niestety naprawa 3000 z gwarancją jakoś to zniosłem :)
~Michał
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Wymiana skrzyni automatycznej po 45 tys, wymiana pompy wody po 70 tys. Mam nadzieje, ze nic juz mnie nie zaskoczy w tym aucie
~Jurek- 48
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie miałem i za bardzo do nioch nie tęsknię. Pragnienia nie zawsze się sprawdzają a ja pragnę jezdzić długo i szczęśliwie jak pożyję.