Lista ocen Seat Altea (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ROBERT
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
NA TYLNYM SIEDZENIU WYGODNIE TYLKO 2 OSOBY (MOCNO PROFILOWANA KANAPA) NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM TYLE MIEJSCA NA NOGI, PRZEDNIE FOTELE ŚWIETNE TRZYMANIE BOCZNE (A TO AUTO RODZINNE !!)
~RAV
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
nawet dla wysokiej osoby podróżowanie bardzo wygodne, dużo miejsca. 4 osoby podróżują w kubełkach b. wygodnie, super w ciasnych zakrętach pasażer nie "przewala" się na tylnej kanapie
~zadowolony klient :-)
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
mam 190, jezeli odsune siedzenie kierowcy na maxa w tyl to siadajac za kierowca nie jestem w stanie dotknac kolanami tyłu fotela. Czy mozna czegos chcec wiecej ?
~Andi
XL 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Rewelacja , dużo większe kombi ma tyle samo , nie wspominając o miejscu nad głową i ta wygoda wsiadania i pozycji za kierownicą. Następny już będzie SUV.
~Adam
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest dobrze jak na takie gabaryty.Z tyłu za padazerem jest wpięty duży fotelik RWF. Mam 185cm wzrostu i siadam z przodu przed fotelikiem.Na szerokosc tez ok.
~madamat7
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Siedzenia kierowcy i pasażerów umieszczono wyzej dlatego wygodnie się siedzi i dobrze wsiada i wysiada z auta. Wyższa pozycja pozwala też lepiej widzieć.
~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Duzo miejsca, nie czuje się ciasnoty (jak np. w Oplu Insignia, niby auto klasy wyzszej, a czuje się ciasnotę, nie mówiąc już o nowej Astrze).
~siekiera
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
zona jak siada do przodu przy normalnym ustawieniu fotela zawsze przesuwa go do przodu bo ma podobno az za wiele przestrzeni. z tylu takze bardzo dobrze ,
~romek
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Super dużo miejsca zarówno z tyłu jak i z przodu. Przy nawet całkowicie cofniętych fotelach przednich pasażerowie z tyłu są w stanie siedzieć.
~imur70
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Przestrzeni dostatek z przodu i z tyłu nawet dla wysokich osób z tym, że na tylne siedzenie mieszczą się tylko 2 os. Samochód zdecydowanie 4 osobowy.