Lista ocen Seat Altea (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drasek
Standard 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Miejsca w samochodzie jest dosyć dużo, na długie trasy można w 4 bardzo komfortowo jechać, przestrzeń bagażowa również bez zastrzeżeń. Fotele są bardzo wygodne, przednie bardzo dobrze trzymają na zakrętach, tylne trochę gorzej, ale nie ma jakiejś dużej różnicy miedzy przodem, a tyłem.
~660 688 345
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Z zewnątrz nie wygląda na dużą przestrzeń dla pasażerów czy kierowcy... ale jak wsiądziesz to się bardzo pozytywnie zdiwisz ile tu miejsca dla wszystkich nawet jak dam fotel kierowcy maksymalnie do tyłu to pasażer nie musi siedzieć bokiem:)) komfort i luz na długich przejazdach gwarantowany.
~Paweł polderus@op.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Właściwie nie można oczekiwać więcej przestrzeni od auta tej klasy. Auto jest wysokie, wsiada się wygodnie. Mam 190 cm wzrostu, mój syn tez, a bez problemu siedzi za mną mając miejsce na kolana. Środkowy pasażer z tyłu nie ma zbyt wygodnie, ale jest to cena za wyprofilowanie oparć miejsc skrajnych.
~margaj
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
hmmmm z przodu rewelacyjnie, z tyłu jeszcze nie jeździłem. tlko jedno ale: gdyby ktoś pisał że mało miejsaca, schowków itp: TO NIE JEST PRAWDZIWY VAN. ten samochód ma być piękny w klasie żałosnych mini vanów, I TAKI JEST. na ulicy jest królem, wszyscy się oglądają.
~rifraf
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Dobrze się do niego wsiada. Dużo miejsca z przodu i z tyłu na nogi jak oraz nad głowami (mój wzrost to 188 cm). Na przednie fotele nie narzekam. Jednak tylne są krótkie i twarde na dłuższe trasy. Na plus możliwość przesuwania tylnej kanapy.
~navigatus
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu - Dużo miejsca fotele sportowe, trochę za ciasne, trzeba dokładnie na środku usiąść. Regulacja w pionie, poziomie oraz lendzwiowe podparcie. Z tyłu - kanapa przesuwana przód tył o 18 cm, dużo miejsca na nogi, niestety oparcia nie regulowane.
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Z przodu super fotele kubełkowe takie jak w wersji FR świetne trzymanie boczne z tyłu trochę ciasno szczególnie dla trzech osób czy nawet dwóch plus fotelik wtedy jedyne wyjście to zapięcie fotelika na środku -wtedy można jeszcze wytrzymać
~misiek
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
O takie auto mi chodziło, mimo ze z tyłu troche mało miejsca na nogi(ja ze względu na wzrost muszę odsuwac fotel do końca)to Altea ma to czego brakowało mi w Audi A6.Tu mogę spokojnie włozyc sredniej klasy telewizor ktory kupilem mamie w prezencie!
~butrus
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Rewelacyjnie duzo miejsca, az bylem zdziwiony. Bardzo wygodnie sie wsiada. Generalnie miejsca wiecej niz w osobowkach , a z tylu więcej niz np. W jeepie Grand Cherokee z 2004. To jeden z najwiekszych plusow tego auta. Bardzo wygodne.
Dziennik kosztów dla Seat Altea
9,6
10,9
~Adrian
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam 180cm wzrostu i zarówno z przodu jak i z tyłu siedzę wygodnie przy jednakowych ustawieniach fotela. Miejsca na nogi jest pod dostatkiem - żadne inne auto które testowałem przy zakupie nie daje takiego komfortu jak to.