Lista ocen Seat Altea (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piocio
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo wygodnie i z przodu i z tyłu. Niektórzy stękają na te wydzielone trzy miejsca z tyłu, ale dzięki temu się nie przesuwają na zakrętach.
~4drive spon.sor@interia.pl
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam 190cm wzrostu i fotela nie odsuwam do końca a starszy syn nie wbija mi kolan w plecy(co miało msce w poprzednim aucie),to chyba wystarczający komentarz??
~DESZCZOKRATA
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
ten samochód jest przeznaczony dla facetów którzy chcą miec w miare szybki samochód i dzieciaki którym jak wiadomo potrzeba duzo miejsca na swoje zabawki...
~deszczokrata re*
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
nota max altea xl to super samochód rodzinny...zapakowałem swoje wędki, wózek dziecka i wanienke do kapieli i jeszcze nasze torby podrózne...super...
~barnio@tlen.pl
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
duzo miejsca z przodu jak i z tyłu. Wada - wyprofilowanie sportowe siedzen - rowniez z tyłu wyklucza wygodne podrózowanie osoby na srodkowym siedzeniu
~Dejwi
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Na prawdę dużo miejsca na nogi z tyłu, a z przodu da się wygodnie rozsiąść. Nie obijam się łokciami podczas jazdy, więc jest szeroko.
~Zemen
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Przestrzeń bardzo dobra dla pasażerów, Z przodu pałąki przy skrzyni biegów ograniczają swobodne poruszanie piszczelowej kości.
~kamileek8
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Z przodu wystarczająco, z tyłu wożę tylko dzieci i nie narzekają. Bagażnik mógł by być większy, i jest - w Altei XL.
~A.L.
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
komfort niesamowity, pod tym względem absolutny ideał, ma wszystko czego potrzeba do komfortowej długiej podróży
Dziennik kosztów dla Seat Altea
9,6
10,9
~Rafał
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dużo przestrzeni dla kierowcy jak i pasażera, okupione nieco małym bagażnikiem. Jakość plastików w środku mogłaby być lepsza.