Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW 2001-2005 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emilia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Auto zwinne, idealne do miasta, komfortowe na trasie, ale raczej dla 2 a nie 4 osób. Bardzo wygodne fotele i dzielona tylna kanapa na plus. Bagażnik wystarczający do spakowania się na wakacje - przy większych bagażach można złożyć tylną kanapę. śliczny design, łagodne linie z tyłu, lekki zadzior z przodu - ponadczasowa. Moim zdaniem cudo. Niestety nie tylko moim zdaniem - złodziei również :( Skradziona spod bloku.
~Verrruj
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Autko świetne, zrozumieli to także złodzieje, którzy nagminnie kradną ten model! We Wrocławiu jest to plaga!! Miałem 2 tygodnie w PL i już go zdążyli ukraść, znajomemu ukradli 2 dni wcześniej po 1 tygodniu od pierwszej rejestracji w PL. Pocieszenie tylko jedno - jeździłem nim tydzień dłużej aniżeli kolega.... Polecam wszystkim, kto ma zamiar trzymać go w garażu. KRADNĄ KRADNĄ i jeszcze raz KRADNĄ! nie polecam!
~Cik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Auto oceniam bardzo dobrze, jednak 5 gwiazdek nie dam z powodu słabej widoczności i dużej głośności we wnętrzu. Samochód dla osób jeżdżących spokojnie, idealny na średnie dystanse np. 20 km do pracy, rodzina z 1 dzieckiem spokojnie się zapakuje z wózkiem i torbami.
~roofi1988
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Autko jest bardzo oszczędne i dynamiczne mimo iż jest to silnik 1.4 tdi daje dużo radości z jazdy. Komfortowe i doskonałe dla rodzinki z 2 dzieci, a bagażnik również bardzo pojemny;]. Polecam te auto szczególnie młodym małżeństwom z dziećmi.
~Dexter
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Idealny samochód, za pół roku zamieniam na nową Cordobę. Znakomita jakość, rewelacyjne spasowanie elementów i ogólny wygląd samochodu. Spalanie można zaakceptować, dynamika i elastycznośc bardzo dobra.
~styrlitz
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Autko świetnie się prowadzi, jest bardzo ekonomiczne, stylowo wygląda i pasuje do mnie. :D jedyne minusy: - awaria czujnika świateł stopu - zacinające sie czasem drzwi pasażera
~kluger@o2.pl
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Podsumowując auto idealne dla młodego człowieka który ceni osiągi i wygląd. Chociaż mojemu ojcu też się nim świetnie jeździ i nie ma mu nic do zarzucenia.
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Dobre auto, z wysokim rocznikiem, dobrym silnikiem, za stosunkowo niskie pieniądze (w okolicach 20000zł można kupić diesla z klimą z 2003r)
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Czego mozna wiecej chciec ? gdy trzeba jechac, napewno jest czym, niskie spalanie. Napewno kazdego milosnika, tego rodzaju samochodu, nie zawiedzie.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW
5,4
~(L)ucas
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Bardzo fajne autko - ladne ekonomiczne i przestronne