Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW 2001-2005 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Jak na razie piszczący wentylator, czujnik zamkniętego obiegu powietrza, czujnik wałka rozrządu, spryskiwacz tylnej szyby. Ale samochód 15-letni z przebiegiem ponad 240 tys. km. O częściach eksploatacyjnych nie wspominam, bo to wiadoma rzecz, że się zużywają i należy je wymieniać (klocki, osłony, tuleje itp. w zawieszeniu).
~Asia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
parę drobiazgów daje się we znaki- czujnik dźwięku świateł- drugi raz zepsuł się, gumy stabilizatora i gumy wahaczy dwa razy wymieniane (gdy nie było żadnych zaliczonych dziur:/)
~Krzys
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Trochę trzeszczy coś w zawieszeniu i tylna półka, coś niepokojąco odzywa się w silniku (rozrząd kompletny i wszystkie paski wymienione). Wymieniona opornica wentylatora kabinowego
~kluger@o2.pl
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
tu akurat muszę wspomnieć o popsutym przełączniku od komputera pokładowego także nie da się przełączać między funkcjami:/ poza tym nic się nie dzieje.
~Emilia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Podczas 2,5-letniej eksploatacji wymieniłam dwukrotnie łączniki stabilizatora, ale za śmieszne pieniądze więc nie ma o czym mówić.
~Rafeckis
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
czesto opadają szyby elektryczne tzn. linki podtrzymujące mechanizm zaczynają sie plątaca plastikowe elementy mechanizmy pękają
~Kwpb95
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Czasem zdarzy się coś drobnego ale największą zmorą są przepalające sie zarowki czy to z przodu czy z tyłu.
~Rafik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Jedyny drobiazg jaki mi się zdarzył to te świece żarowe o ile można to nazwać drobiazgiem ;p ;]
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Skoro mowa o drobiazgach : brakuje mi podlokietnika przy zmianie biegow.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW
5,4
~Paweł
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Ale moze to przeze mnie bo lubie mieć samochodzik w stanie idealnym