Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW 2001-2005 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Do ukladu jezdnego tez nie ma powody by sie " przyczepiac ". W swoim aucie mam kola 205 / 45 / 16 moge je zaliczyc do dosc nisko profilowych; nie polecam na nasze piekne polskie drogi bo jest dosc odczuwalne " telepanie " , ale to nie wina samochodu bo akurat ten aspekt tzn kol, w kazdym samochodzie bedzie robil roznice. Samochod ma b dobra przyczeponosc, maly samochod a na zakretach zachowuje sie jak duze ciezkie auto. ocena spadla na 4 za...
~kluger@o2.pl
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Chodzi jak po sznurku, tylko trzeba uważać żeby nie dodać za dużo gazu przy włączaniu się do ruchu bo troszkę autkiem może zarzucić (nie mam ESP). Ogólnie sprawa wygląda tak: na drogach równych świetnie, ciut gorzej na jakiś większych koleinach ale mam też niski profil opon (bodajże 45 na felgach 16), auto nie dla ludzi przedkładających komfort nad bezpieczeństwem i pewnością prowadzenia.
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Prowadzi się pewnie, precyzyjnie w zakrętach, choć przy wyższych prędkościach przód lubi wyjeżdżać.(ale przy naprawdę dużych prędkościach)
~Rafik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Jak na Polskie drogi to jest doskonały. Jeżdżę po różnych drogach i do tej pory nic się nie popsuło ;p ;]
~Dexter
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
moim zdaniem rewelacja>> chociaż dla kogoś kto nie lubi twardego zawieszenia nie będzie zbyt dobry. Ale bezpieczny w każdej sytuacji.
~Kwpb95
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Sztywny, czuć zakręty, daje wrażenie pseudosportowe, ale jeśli ktoś lubi płynąć po drodze to odradzam.
~(L)ucas
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Autko jest troszke twarde tzn slychac te polskie dziury wewnatrz
~Tomek
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Troche twardy bo słychać nasze polskie dziury a tak jest dobrze
~Cik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Sztywne zawieszenie, dobrze się trzyma drogi.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW
5,4
~Emilia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Doskonale trzyma się drogi, stabilne na zakrętach.