Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
bede wymienial: - zamek w tylnej kalpie bagaznika -centralny lewych drzwi ( wystarczylo tylko nasmrowac) - nagrzewnica wylamal sie maly cypelek wiec mailem tylko grznie w serwisie powiedzieli ze musi byc nowa nagrzewnica 700zl, ale skleilem to klejem za 6 zl i dzialala do teraz -kiepska karoseria pojawiaja sie odpryski lakieru
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Zarówka tylne pozycyjne i 2*przód mijania (przy probie samodzielnej wymiany jednej poszła druga) Ostatnio złamana klamka wewnętrzna pasażera - trudno taką dostać poniżej 180zł Radio potrafi samo się włączyć i nawala na parkingu!!! Zgrozo!!!
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Z drobiazgów to nie mogę narzekać bo przeważnie miałem grubsze usterki.Jeśli coś się psuje to przeważnie daje o tym znać wczesniej kierowcy że coś jest nie tak!
~rpo73
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
no cóż, z drobiazgami chyba najgorzej, zawsze coś trzeba poprawić, czy naprawić, ale to są drobiazgi, które w 9-letnim aucie tej klasy występują,
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
juz wymienilem wszystkie zarowki w tylnych lampach i to wszystko.Narazie zaczyna sie odzywac tylny amortyzator ale dramatu jeszcze nie ma
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dla mnie rewelacja, jak na razie moja autko mnie jeszcze w niczym nie zawiodło i mam nadzieję, że pozostanie tak jeszcze na długo.
~dlugas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
psuja sie silowniki centralnego zamka.przy niskiej temp. wyswietlacz klimy niw wyswietla wszystkich cyfr.ogolnie dobrze
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Bardzo rzadko się zdarzają, głównie z zawieszenia gdy jeździ się po dziurawych drogach
~Ania
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Jedynie części, które zużywają się przy normalnym użytkowaniu auta
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW
5,6