Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pio...
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
no i niestety, ale tu mojej ibizki nie mogę pochwalić. pali mi w miescie 10litrów bez włączania klimatyzacji. nie wyjezdzam po za maisto 10 litrów na 100km w mieście które ma 80tys mieszkańców popoludniami są małe korki rano i wieczorkiem sie przejeżdza przez miasto bez kłopotów. Nie wiem czy mam coś źle ustawione, czy po prostu tyle te auta palą. kupiłem ibizke, bo z tego co tu wyczytałem bardzo mało pali a tu sie zdziwilem bo jezdze...
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
DLATEGO KUPIŁEM TEN SAMOCHÓD do pracy mam 30km i zalezalo mi na samochodzie ktory ma niskie spalanie i trafilem w 10.Nie jezdze szybko,raczej bardzo spokojnie i raczej wiekszosc po miescie ale tez troche trasy i 5,31/100 REWELACJA Planuje pobic mój rekord poniewaz wiem ze to mozliwe Zeby nie zamulic silnika przeciagalem Ibizke na kazdym biegu prawie do konca i spalanie wyszlo 5,7/100 Bez komentarza.
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Zużycie paliwa-TDI pali więcej o 1L niż SDI.Przy mojej jeżdzie(spokojna)w trybie mieszanym zje 5,0/100km.Z klimatyzacją 5,6.Wyniku z trasy nie podam ponieważ od półtora roku nie byłem dalej niż w pracy:-).Ceny napraw nie są drogie ponieważ wszystko naprawia mój przyjaciel który nie zdziera ze mnie a przy tym zna się na rzeczy.
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Naprawdę mocny atut tego samochodu. Przy normalnej jeździe mieszanej z przewagą trasy, na baku 45l, a wlaściwie do zasygnalizowania rezerwy przejeżdżam 920 - 950 km. Rekord to 1053km i w baku zostało jeszcze ok 1l. Po rozpędzeniu auta do 90-100km/h komputer pokazuje spalanie rzędu 3,7-3,9 l/100km
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
zuzycie paliwa miasto 5.5, trasa 4.3, srednio w trybie mieszanym na krotkich i dlugich opdcinkach ok 5 litrow..] a co do czesci to juz gorzej dos drogie szczegolnie te nietypowe i blacharskie bo to wersja przejsciowa wyszlo malo sztu tych aut
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Koszty utrzymania są naprawdę niskie w porównaniu z innymi samochodami. Zużycie paliwa jest na naprawdę dobrym poziomie, jeśli chodzi o pozostałe koszty wynikające z eksploatacji samochodu to również są na rozsądnym poziomie.
~rpo73
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
tu zaskoczenie, nie sądziłem, ze aż tak dobrze będzie, po dostosowaniu się autko w cyklu mieszanym 50/50 pali 4,2, w trasie przy 120-130 kmh 4,3, myślę, ze to b.dobry wynik, zaznaczam, ze jeżdżę oszczędnie,
~Manders
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Bardzo ekonomiczny. Na dystansie 1000 km w cyklu miejsko - autostradowym, z czterema osobami na pokladzie i permanetnie wlaczona klimatyzacja spalil 5.7l!!!
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Seat mało palił, nie psuł się, a do tego ubezpieczenie nie pochłaniało majątku - jednym słowem - rewelacja!
~Darko
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
i tu jest właśnie radocha - przy dystrybutorze