Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Przebieg 125000 i za jednym razem skończyło się sprzęgło i przekładnia kierownicza.Sprzęgło 420PLN,przekładnia używana 230PLN także ne ma dramatu ale to się może zdarzyć w każdym aucie.Poza tym to tylko olej.klocki.filtry.płyny i jak dbasz tak masz.Ja akurat bardzo przywiązuje wagę do silnika i jak tylko mogę to oglądam go jak się da i słucham czy go coś nie zaczyna boleć.Części z rynku wtórnego sa bardzo tanie lecz Ibiza jest jednak towarem...
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
auyto nigdy mnie nie zawiodlo poza tym ze padl mi glowny wyswietlacz od radia i nawiewu ale to chyba blad fabryczny tych aut bo w prawie wszystkich autach szwankuje ten wyswietlacz nowy zbyt drogi a uzywany ciezko dostac.. no i silnik SDI lubi pozerac olej, po 5-6 tys trzeba dolewac. myslalem zze to silnik padniety bylem na badanicha w serwisie i kompresja okey byla
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Na razie brak i oby tak dalej. <- to powyżej było pół roku temu. Niestety. Chyba się zaczęło. Przy 116 tys poszło jedno łożysko prawy tył. Teraz z kolei coś mu się kitrasi w elektryce - podświetlenie ekranu komputera pali się nawet po wyłączeniu silnika. Efekt - po 2 tygodniach postoju rozładowany akumulator.
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Do tej pory brak, jedyne usterki przeze mnie odnotowane to te wynikające z użytkowania i będące jego następstwem. Jedyny problem był z potencjometrem klimatyzacji, poza tym wszystko z w porządku.
~dlugas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
w moim egzemplarzu zepsul sie odwaznik wywazajacy polos.nic powaznego jazde mozna bylo kontynuowac.
~Adam
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
z klimą były problemy,ale zostało to naprawione na gwarancji jeszcze
~pio...
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
nie mam pojęcia, autko jezdzi super odpala na dotyk itp.
~robnek@wp.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
pedał sprzęgła faluje pod nogą, niewiem czy to ma tak być ?
~Mikołaj
Praktycznie nie występują.
~rpo73
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
jak dotąd brak poważnych usterek