Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Wzrostu mam 1,90 i z przodu siedzi mi sie bardzo wygodnie.Z przodu jest wygodnie dla kierowcy jak i pasazera .W wiekszosci jezdze sam do pracy wiec mi to nie przeszkadza a poza tym ktos kto wozi czesto pasazerow z tylu powinien kupic np Alhambre i nie narzekac na brak miejsca z tylu.
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Ja jestem osobą dość pokażnych rozmiarów dlatego dostatecznie dużo miejsca miałbym w nowej E klasie lub nowej BMW 5(F10) ale zawsze podobały mi się zgrabne auta więc nie narzekam na miejsce-tylko 5 drzwi brakuje ale dużo droższe są w zakupie 5 drzwiowe :-(
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Ibiza to nie 5- metrowa limuzyna, dlatego też nie można od niej wymagać ponadprzeciętnej wielkości wnętrza. Z przodu wygodni było nawet osobom o wzroście około 195 cm, jednak wówczas z pasażerom drugiego rzędu brakuje miejsca na nogi.
~pio...
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
i kierownica i fotele można regulować jak sie chce jezlei chodzi o kierownce mozna sobie ystawić jak komu wygodniej tak samo i fotel góra dół przód i tył, uważam, że jest dosyć miejsca nawet dla osoby co ma 190cm wzrostu.
~Adam
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Bagaznik głęboki,ale nie jest jakos bardzo pojemny. Gdy z przodu siedzą wysokie osoby,to one mają niezły komfort,ale wtedy z tyłu jest przeciętna ilość miejsca.
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dla mnie miejsca jest wystarczająco, komfort jazdy zarówno dla kierowcy jak i pasażerów siedzących z przodu i z tyłu jest na bardzo wysokim poziomie.
~tadek28
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
z przodu rewelacja, tyl 2 os ok, zrobiona trasa do bulgarii i z powrotem 3700km w 4 osoby i bagaze, nikt nie narzekal
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dużo miejsca z przodu, sporo z tyłu, dobrze dopasowane podłokietniki. Z zewnątrz wygląda na dużo mniejsze auto niż od wewnątrz.
~rpo73
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
mam autko 3-d i z przodu miejsca jest wystarczająco, z tyłu raczej tylko dzieci siedzą, nie narzekają :)
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW
5,6
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
kierowca i pasazer z przodu rewelacja duzo miejsca gorzyj z pasazerami z tyluobi=jaja sie o siedzenia:)