Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (81) - Widoczność

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~medyk
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność na tył beznadziejna co się już tyczy większości nowych samochodów. Miałem wersję TOP SPORT. Materiały dobre. Piszczałą mi kiedyś deska z tyłu auta w bagażniku - podobno częste to zastosowałem gąbkę na połączeniach i miałem spokój. Potem wlewała mi się też woda do kabiny drzwiami przednimi. Wyczytałem na forach jak temat z silikonem można zakończyć. Tak też zrobiłem i miałem spokój. Naprawdę tęsknie za tym autem. Skradziono mi go rok...
~Coby
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeździliśmy Seatem Leon I z żoną. Żona niezbyt wysoka a ja wręcz przeciwnie :) i żadno z nas nie narzekało na widoczność. Wygięta płaszczyna lusterek bocznych poszerza kąt widzenia, pomimo dość niewielkm rozmiarów samych lusterek widać w nich dużo. A belki boczne nie są na tyle duże żeby przeszkadzać. Widoczność bez najmniejszych zarzutów.
~wkdk@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Oceniłem na \"4\", dlatego, ponieważ jeśli ktoś nie jest nauczony cofać \"na lusterka\" to w tylnej szybie mało co zobaczy, a wręcz powiem, że nie można być pewnym dokładnej odległości od np. innego zaparkowanego samochodu. Szyba jest po prostu umieszczona bardzo wysoko, ale dzięki takiemu rozwiązaniu mamy bardzo duży bagażnik jak na taki samochód :)
~V
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam zastrzeżenia co do przednich świateł. Jak dla mnie zbyt wąsko oświetlają drogę. Widoczność tylko pomiędzy przednimi słupkami. Przydałoby się doświetlanie w zakrętach. Światła przeciwmgielne nieznacznie poprawiają sytuację. Tylna szyba dość wysoko, trzeba się przyzwyczaić do wspomagania się lusterkami przy parkowaniu.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
ma szerokie slubki.przy skrecaniu cza dobrze patrzec w lusterka i prses szyby boczne przednia boczna tylna zeby nieprzeciac drogi jakiemus rowezyscie.tyl-slabo widac szyba matowana pod duzym katem pole widzenia jest mniejsze nisz moglo by sie wydawac patrzac na auto z zewnacz
~puchatek.fm
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Co tu sie ludziska czepiają tyłu??? Wcale nie potrzeba czujników (już nie przesadzajmy z tą elektroniką) a jak tu już gdzieś czytałem "po co są lusterka"? Ja żadnych problemów nie mam (zresztą przy parkowaniu ciasnym może pomóc zona lub ktoś inny .... żart!)
~fisher
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu bez zarzutu, ale jazda do tylu to tragedia. przez tylna szybe widac tylko dachy samochodow,do tego male lusterka boczne w ktorych tez widac auto tylko do linii tylnych drzwi. w tym aucie naprawde przydaja sie czujniki cofania.
~Hans
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem dość wysoki, więc nie przeszkadza mi wysoko zadarty tyłek Leoncia :) Musiałem się przyzwyczaić do lusterka wstecznego, nie wiem czy to tylko w moim modelu (sport) jest to udziwnione, poszerzające widok? :]
~darkocorazzo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj bardzo przeciętnie. zawracanie w zasadzie tylko na lusterka boczne, a i tak nie czuję się pewny. W nocy jak poleje to osiedlowe parkingi to istna męka. Ale czego się nie robi dla wyglądu.

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtek_17
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność do przodu jest jeszcze w miarę ok, ale z tyłu jest słaba, trzeba jeździć na lusterka, bo przez tylną szybę dużo nie zobaczymy :( ale za to z zewnątrz wygląda bardzo dobrze :)
Seat Leon I Hatchback