Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aro, arkadiuszSR@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jeżeli mozna sie do czegoś przyczepić to do twardego zawieszenia. Choć z reguły wszystkie Seaty takie są. A mam juz 3 Seata, wczesniej była Ibiza i Leon. Polecam ten samochód!
~Radek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przyciąga dizajn, fajne fotele, ładne zegary, wygodna kierownica, szkoda tylko że dużo tandety w przyciskach, rdza i podatna na przetarcia tapicerka.
~gustlik123
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam od nowości przez 6 lat nic się nie działo jedynie co wymieniam to części które się zużywają takie jak klocki czy olej
~Kamillo
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Dynamiczny silnik z turbo, sportowo zestrojone zawieszenie, a wszystko to przy stosunkowo niskim spalaniu (średnia z 1000km u mnie 7.4)
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Z tym silnikiem i 5-letnią gwarancją (za dopłatą) nie ma konkurencji. No i ten wygląd. Wnętrze mogłoby być lepiej dopracowane i wielkość/dostęp do bagażnika.
~Pitergl
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochodem przejechałem dopiero 100 km - mam go jeden dzień.... parujące przednie lampy :( , charczenie tylnego prawego głosnika...
~K
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód po wirusie (220KM) jeździ niesamowicie jedynym problemem jest trakcja zwłaszcza gdy jezdnia jest mokra, przy tej mocy pasowałoby 4x4.
~Maniuraa
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Użytkuje Leosia od 8 lat. Nie miałem żadnych poważniejszych problemów. Czyste koszty eksploatacyjne. Polecam wywalić EGR.
~Markost
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Wygląda rewelacyjnie z zewnątrz (na felgach 18"). Wewnątrz też wygląda super (zegary przede wszystkim). Prowadzi się rewelacyjnie.

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam od niedawna, ale zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, mam nadzieje że szybko mi się nie znudzi:)