Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Picasso
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
niebanalny styl, wspaniałe wrażenia sportowej jazdy, jeden z niewielu modeli prawie w orginale uczestniczący w torowych wyścigach (nie polecam wyścigów ulicznych, na ale bmw się "pieklą")
~michalkor1991
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze. Auto dla ludu. Praktycznie bezawaryjne na dostępnych i tanich podzespołach. Bardzo. Dobry stosunek ceny do jakości świetny układ jezdny i rewelacyjny hamulcowy
~Kamil
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód przeciętny dla normalnych ludzi. Jeździ się nim prawie jak taczka twardy czuć każda dziurę. Głośno w środku. Zero komfortu. Nie kupiłbym drugi raz tego samochodu. Silnik taki sobie.
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód z całą pewnością zasługiwałby na piątkę, gdyby nie jakoś plastików we wnętrzu. Jest niestety źle. Bardzo źle. Podczas jazdy są miejsca, które wydają z siebie nieprzyjemne dźwięki.
~Mateusz
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Autko mam jakieś 3 miesiące a już zdążyłem nim zrobić ponad 5 tys km. Dałem wszedzie oceny dobrze ale tylko jest nieco lepiej niż dobrze. Nie jest to doskonały samochód ale wspaniale mi się nim jeździ.
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak dla mnie super. Wygodny, dynamiczne zawieszenie, dynamiczny (jak na 105 KM) silnik, sporo miejsca w środku, bagażnik ok. Bardzo dobre spalanie. EDIT po 20kkm: Nic się nie zmieniło
~happyblus
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
hiszpański temperament, niemiecka niezawodność, coś w tym jest, że seat leon ma coś w sobie, to coś co powoduje że chce się nim jeżdzić, stylistyka, której może pozazdrościć w szczególności golf.
~Tomek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Mimo paru mankamentów jest to auto dla kierowcy, mało który samochód da tyle przyjemności z jazdy. Dla mnie rewelacja. No chyba że się szuka komfortu i nudy, wtedy polecam Oktawię lub Golfa.
~cypel
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem zadowolony z tego auta, mimo kłopotów z niepokojącymi odgłosami dochodzącymi z silnika. Nie ma na rynku drugiego kompaktu tak fajnego z zewnątrz :), a do tego prowadzenie jest naprawdę wzorowe.
~Daro
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Doskonałe autko dla młodych osób którzy chcą się trochę wyróżnić z tłumu innych aut.Jazda nim sprawia mi samą radość choć na nasze miejskie dziury troszkę za twardy ale na trasie rewelacyjnie.