Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~simon172@wp.pl
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Silnik 2.0 TFSI, 200 km, twarde zawieszenie, krótkie auto, po prostu bolid na tor, ale nie do codziennej jazdy! Trochę przeszkadza przedni napęd, ale tylko na nierównej, bądź mokrej nawierzchni.
~uukasz
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo fajne auto.SIlnik 2.0TDI to najmocniejsza strona.Szybki,elastyczny,dobrze wygluszony.Z zewnatrz auto prezentuje sie swietnie,jezdzi rowniez bardzo dobrze.Jedyny mankament to widocznosc.
~imp3rator
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód zawiódł mnie na całej linii niestety, jakość wykonania co najwyżej na poziomie Skody, natomiast cena tego samochodu absurdalnie wysoka na rynku wtórnym, nie polecam.
~Tarabasek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto można śmiało polecić do przemieszczania się po mieście. Na trasie polecam coś cichszego. Można polecić auto . Do spokojnego ale i czasem agresywnego jeżdżenia polecam.
~Arcymiszcz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie każde czarne auto jest fajne. Leon prezentuje się świetnie z zewnątrz. Siedzenie dla kierowcy i pasażera wygodne bo kubełkowe ale ta bordowa tapicerka, nie mieli innych?
~PJG
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Do poprawki widoczność (chodzi o przednie słupki), wyciszenie wnętrza, spasowanie plastików oraz radio fabryczne (neidługo wymieniam je na porządny system audio Pioneer/DLS)
~Win
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
To byl ostatni seat jakiego kupilem .Zero postepu,przekombinowany, ogolnie - jak chinska zabawka ,wygląd kwestia gustu ,w wielu aspektach kpina, podobnie jak w jedynce.
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Tak jak napisałem powyżej nie ma idealnego samochodu. Jednak uważam, że dla czteroosobowej rodziny auto super. Miejsca z tyłu bardzo dużo jak na ta klasę, drągale nie będą się męczyć.
~XxX
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Do doskonałości brakuje: - mocniejszego silnika w serii - 6-biegowej skrzyni - lepszej widoczności do tyłu Żeby mieć dwa pierwsze punkty trzeba kupić 2.0 tdi i już jest cacy...

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lucas
Hatchback 1.4 MPI 85KM 63kW
Autko bardzo fajne, piękna linia. Jeździ tak jak wygląda. Denerwuje tylko łatwo rysujący się plastik i tapcerka oraz odpryskujący lakier. Świetne hamulce i światła mijania.