Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Shadow13
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bryła samochodu jest po prostu urzekająca. Plastiki we wnętrzu co prawda potrafią skrzypieć ale za to te silnik! Nie do zajeżdżenia. Prosty silnik i o to chodzi. Jeżdżę już nim rok i na prawdę sprawuje się świetnie. Czasami brakuje mocy, ale nie ma tragedii.
~Shadow13
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
~Łukasz z Krakowa
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Leona posiadam od nowości. Odkąd wyjechałem z salonu aż do tej pory nigdy mnie nie zawiódł (zero usterek!) Jedynie wymiana oleju, filtrów, wymiana klocków hamulcowych (była przy 62000km)... za miesiąc planuję wymianę rozrządu... Lać diesla i jeździć :)
~Fr
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
skrzynie mam manualną, a nie ,automatyczną. ogolnie jestem zadowolony w 100% z seata :) Myśle, że lekkie problemy z widocznością to nie przeszkoda bo na prawdę są minimalne . Duży komfort jazdy, dobre przyspieszenie przy małym spalaniu. Polecam!
~Mariusz
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto użytkuję od 3 lat. Kupione z przebiegiem 73 tys. km - z Niemiec. Przejechałem nim ponad 50 tyś km i uważam, że był to bardzo dobry zakup. Ma bardzo dobra właściwości jezdne oraz dynamiczność, dobra hamulce i ogólnie bardzo fajne autko.
~dzejkob
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie auto fajne, z zewnątrz 9/10, porównując z Golfem V jest dużo ładniejszy. W środku niestety jest dużo gorzej. Jakość plastików i ogólna koncepcja konsoli środkowej - mnóstwo niezagospodarowanego plastiku - pozostawia wiele do życzenia
~Rafał
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Wnętrze nie należy do tych najwyższej jakości, ale prowadzenie samochodu, precyzja i świetny silnik rekompensują wnętrze z nawiązką. Za każdym razem siadam do tego samochodu z przyjemnością, a nie jednym droższym samochodem jeździłem. Fotele super.
~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealne autko do przemieszczania się w mieście w trasie na wakacjach jak i na weekendowe wypady za miasto Bardzo ekonomiczne co pozwala na dłuższe i częstsze wycieczki ( może nie bedzie to skutkowało częstszymi wizytami w serwisie :P )
~korin
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Bardzo dobry samochód w swojej klasie. Piękna stylistyka nadwozia (choć to oczywiście rzecz gustu), miłe wrażenia z jazdy. Kiedy trzeba oszczędny, kiedy trzeba dynamiczny. Wygodny zarówno w jeździe miejskiej jak i na dłuższe podróże.

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~roman
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Kolega mnie namówił na Seata Leona. Ma już drugiego i jest bardzo zadowolony. A rzadko kupuje się drugie auto tej samej marki. Po roku użytkowania twierdzę, że to był dobry wybór. Z przerażeniem czytam opinie kierowców o nowych psujących się autach.