Lista ocen Seat Leon II (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.4 MPI 85KM 63kW
Jestem zadowolony, bo niektórzy moi znajomi moją decyzję zakupu Seata potraktowali z rezerwą. Nawet ktoś skomentował, gdy wlewałem płyn do zbiornika spryskiwacza: no tak, Seat! Oj marketing firmy chyba mocno śpi, chociaż dopiero mrozy od kilku dni!
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto SUPER, wygląda atrakcyjnie no i jeżdzi się nim również bardzo przyjemnie. Mam porównanie, bo wcześniej jeździłem C4-ką. Wygląd ma sportowy choć sportowcem nie jest. Ogólne wrażnie bardzo pozytywne, więc generalnie bardzo polecam auto.
~Pan Prezes
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Musiałem dać pięć ale z minusem.Czwórka bylaby jednak krzywdząca.Swietne auto,ale warto je kupić z dobrym silnikiem (oczywista oczywistość).Duzo satysfakcji z wyglądu i jazdy.Ma swoje minusy ,ale te minusy nie przysłaniają licznych plusów.POLECAM
~Riko_8
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Piękna linia, ponadczasowa, odporna na upływ czasu. Świetne zawieszenie i układ kierowniczy, zdecydowanie najlepsze prowadzenie z wszystkich kompaktów. Bardzo dobry silnik, wystarczająco dynamiczny i elastyczny a przy tym bezawaryjny.
~22EN43
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam od 1,5 miesiąca. Samochód sprawuje się bez zastrzeżeń. Przed zakupem zapoznałem się z jego specyfikacją i nic w trakcie dotychczasowej eksploatacji mnie nie zaskoczyło. Jestem zadowolony z użytkowania tego samochodu.
~White
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Usportowiony kompakt z pazurem, dobrze wyposażony, agresywna sylwetka wyróżniająca się z tłumu. Mój leon ma \"spokojny\" lakier, nic go nie wyróżnia poza ksenonami i oznaczeniem silnika. Brak znaczków FR - fajny sleeper ;)
~wloch@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Co do wad wymieniłbym jeszcze tak ukształtowaną karoserię, że wystarczy przejażdżka nawet w niewielkim deszczu i ma się cały tył auta kompletnie zachlapany brudną wodą. Woda zostaje również na progach po myciu auta.
~QLIK
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam nadzieje że był to dobry zakup!jest to samochód wygodny i dynamiczny!jesteśmy 3 osobową rodziną i wydaje mi się że dla nas jest to bardzo komfortowy samochód!jestem i będę z niego jeszcze bardzo długo zadowolony
~Kajtus
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie auto jest naprawdę dobre poza małymi mankamentami , przedewszystkim jest za głośny w środku. Z drugiej strony samochód przedewszystkim kierowany do młodych użytkowników dróg. Lubiących trochę podnieść adrenallinkę.
~emus
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
to jest mój 3 seat, więc to mówi samo za siebie, każdy musi znaleźć swoją markę, a w każdej będą mankamenty bez względu w jakim segmencie i cenie bedziemy obracać się, na dzień dziśiejszy wiem, że następny też byłby seat;)