Lista ocen Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest dobrze, ale. Brakuje schowka na okulary, a ten główny jest mały. Poza tym, na razie nie mam uwag. A, po 3 godzinach zaczęła mnie trochę boleć ta, no, wiecie. Na styku siedziska fotela ze mną :-) EDIT po 20kkm: Ta, no, wiecie się przyzwyczaiła. Fotele są bardzo dobre nawet w długich trasach.
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Kształt samochodu został tak zaplanowany, aby bryła miała jak najlepszą ergonomię. Jak wyżej napisałem nawet zwrócili uwagę na wycieraczki szyby przedniej. W samochodzie na szczęście jeszcze nie zastosowano wersji plastików tak jak np. w Oplu Astrze, są one \"miłe\" w dotyku.
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu, może obsługa radia trochę nieczytelna. Poza tym powinni pomyslec o uchwycie na korek przy wlewie paliwa, bo zwisa podczas tankowania na tym sznurku i rysuje karoserię.
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
We wcześniejszym samochodzie miałem podłokietnik niestety w leonie go nie mam. Miejsce na kubki też nie przemyślane odpowiednio.
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam. BARDZO SKRĘTNY samochód. Oplywowy, sportowy kształt powoduje, że spalanie jest całkiem przyzwoite.
~biznesmenlee
Wnętrze dla mnie idealne