Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
klamka pasazera wciąż się psuje, klapa nad bagaznikiem - łamią się plastikowe bolce i łomocze, autko leciwe i czasem cos musi się stać, ale z reguły wymieniam tylko materialy eksploatacyjne i wydech [co 2 lata]- jak mowią to wina gazu,ktory "produkuje" więcej wody
~Michał B
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Ogólnie wszystko skrzypiało i odpadało ;-) Wycieraczki skrzypiały o szybe mimo wymiany 3 par a ostatnią parą były bosh AREOTWIN skrzypiały nadal. Jak wymieniłem do innego samochody to do tej pory działają i zbieraja super a wszystkie pary pracują bardzo cicho
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Samochód ma 17 lat i trochę drobiazgów się psuje. Ostatnio wymieniłem szczotki rozrusznika, mechanizm klapy, styki lampki wewnętrznej. Generalnie elektryka po czasie grymasi. Pamiętajmy, że za żadną częśc nie zapłaciłem więcej niż 20 zł.
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Zamarzają klamki, ciężko wymienia się żarówki z przodu, często siada podświetlenie tablicy rozdzielczej, kapryśny wentylator ( patrz wyżej ), szwnkuje instalacja elektryczna, trzeszczą elementy tapicerki, odpadają elementy tapicerki itp.
~Krzychu z OP
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Trochę sie męczyłem na początku z LPG to kabelek to przełącznik. Zacięcie mechanizmów elektrycznego otwierania szyb z tyłu, ale co tam i tak jeżdżę z przodu. Brzęczek od świateł włącza mi sie czasami w trakcie jazdy.
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Drobna korozja w elementach podwozia zwłaszcza w miejscu zgrzewania prowadnic siedzeń / polecam zajrzeć w to iejsce/, elektronika sterowania szyb nie najlepsza, wspomniane ogrzewanie szyby tylnej.
~Miluś
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nie rozbierajcie nigdy deski rozdzielczej. Napewno coś odpadnie. Wszędzie gdzie wsadzili plastik łatwo o pęknięcia. Coś z elektryką jest nie tak, ale jeszcze nie wyszło szydło z worka.
~barren@o2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
auto sprowadziłem z niemiec 2 lata temu jak narazie tylko wymiana tłumika i zacięty nawiew kabiny, jak na 12 letnie auto to chodzi idealnie
~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Tłumik...teraz jeździ się jak dużym fiatem, jest bardzo głośno. Ale naprawa to 150 zł;D o to chodzi w tym aucie

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Złom
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Oprócz wspomagania i absu nie mam bajerów. Oczywiście abs nie działa jak i wiele innych rzeczy