Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
No dość skromny w środku, taki... volkswagen. Duży nawet bardzo bagażnik 550 litrów o 30 litrów większy niż w omedze!!!! Ale za to ubogo w środku, tapicerki skrzypią, fotele małe i mało wygodne, stylistyka smutna nic szczególnego. Jedyny plus to ( w moim modelu, nie wiem jak to u innych jest ) ciekawe czerwone podświetlenie tablicy i licznika, i dość wytrzymałe tapicerki siedzeń i trudno ścieralna kierownica.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
dla mnie wszystko pod ręką, przydalaby się regulacja kierownicy, bagaznik super - pakuje bagaze dla całej rodziny - 5 osób i w Polskę. Fantastycznan klapa bagaznika - otwiera się pół samochodu - póżniejsze modele tego nie mają a szkoda, idealne dla mnie i mojej rodziny, ostanio żona wjechala tylem na studnię, samochód podniosło ale na plastiku nie ma śladu.
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Kierowca o wzroście 2 m nie ma żadnego problemu z miejscem. Wnętrze przestronne, tylne kanapy mogły by mieć dłuższe siedziska, ale tak jak jest też da się przejechać kilkaset kilometrów bez dużego zmęczenia. Mankamentem są włączniki świateł przeciwmgielnych na obrysie deski rozdzielczej. lepiej, gdyby były na konsoli centralnej.
~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Moja wersja jest podstawowa, może dlatego wszystko jest pod ręką. Naprawdę nie narzekam.
~dorste70@tenbit.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
ogromne plastiki deski, przyciski od el.szyb w dziwnym miejscu ciężko połapać się który jest od jakiego okna
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Zupełnie przyzwoite autko pozwalające na wygodna jazdę nawet na dłuższych dystansach.
~Kroks
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Wszystko jest na swoim miejscu... Moze troche denerwowac wajcha zmiany pochylenia fotela kierowcy...
~Marcin srebrny Tolek1.8
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nie ma polotu ale wszystko pod ręką.Duża trwałość tapicerki.
~rwalenty@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nie wiem kto projektował to wnętrze. Ja bym tego idiotę wysłał z powrotem do szkoły.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW
10,1
~Rysiek
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
wszystko na swoim miejscu,może inni są bardziej wymagający