Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Niestety, pięta achillesowa tolków. Na naszych drogach amorki szybko sie wybijają, a i na zakręcie auto lubi się \"pokładać\". Na szczęście części renomowanych marek (u mnie przód Bilstein, tył wzmacniane Kayaby) są w cenie najtańszych zamienników do innych marek.
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jestem bardzo rozczarowany, amortyzatory lecą, końcówki też. Auto myszkuje, jest źle wyważone, czasami trzyma się drogi jak pazurami a czasami potrafi zrobić nie miłą niespodzianke. Kiepski układ kierowniczy i wg. mnie zbyt mały rozstaw osi.
~Miluś
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jak wsiadłem do niego w warunkach zimowych, to musiałem przejechać 1000km. Zrobiłem to w 12h. Po 6-ciu m-cach doszedłem do wniosku, że uratował mi życie, tak się spieszyłem. Naprawdę było ciężko, a ja głupi "grzałem".
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Auto przyzwoicie trzyma się drogi. Założyłem twarde amortyzatory. Komfort jazdy spadł i to znacznie / nie polecam takich zabiegów/. Trzymanie na zakrętach uległo nieznacznej poprawie.
~Carlos90
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
mogła by być większa pompa wspomagania to by jeszcze lżej chodziła kiera. w porównaniu do fiata sieny, seat ma gorsze wspomaganie... tak to układ stabilny
~Mariusz mkozi@wp.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
średnio - 7lat auto w Polsce, wymieniałem amorki i zanosi sie na wymiane tulej wachaczy, ale tanie częsci -golf II, III
~Krzychu z OP
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Na polskie drogi wsam raz nie za miękki a nawet trochę jakby utwardzony, że tak powiem, w porównaniu do fiatów o niebo lepszy
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
po polonezie 5, nawet 6; nie moge przyzwyczaic sie do ABS - u,wydaje mnie się, że czasami mam słabe hamulce
~jasiek.
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
no coz lubie szybka jazde wiec auto musi smigac jak po szynach i taki jest wlasnie moj seacik

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominik OzW
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Za twarde zawieszenie. Może na fotelu kierowcy tego tak nie czuć ale pasażer odczuwa bardziej