Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
To to on ma naprawde dobre, szybko grzeje, ale ma też wady: - brakuje zamkniętego obiegu cyrkulacji powietrza, - nie ma opcji "grzej na przednią szybe i na nogi jednocześnie" - to akurat można obejść ustawiając pokrętełko pomiędzy szyba a nogi, - głośna dmuchawa i padają łożyska na jej silniku ( u mnie dość często padały ), - kiepski przełącznik prętkości obrotów zacina się i blokuje,
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Wnętrze nagrzewa się błyskawicznie. Wsiadasz, odpalasz, po 15 sekundach czujesz miłe ciepło. Miałem okazję wymieniać dmuchawę (poluzowana uderzała o ścianki, aż w końcu się spaliła). Nie mając pojęcia o budowie pod kokpitem wymieniłem ją w 3 minuty. Koszt - 50zł.
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
W połączeniu z szyberdachem naprawdę można dobrać sobie odpowiedni klimat do jazdy. Niestety przełącznik nadmuchu powietrza awaryjny tak samo jak we wszystkich VW.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jak sie nagrzeje, zwląszcza w lecie trudno wyziębić - w zimie zaleta, odparowanie przednich szyb za długo trwa!!!!
~Carlos90
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jako że ja mam klimatyzacje mam super wentylacje i ogrzewanie. patrzylem tez jak dziala bez klimy... -> zdecydowanie bdb!
~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nagrzewnicą można by balony zwiadowcze dmuchać, błyskawicznie nagrzewa, letem bez klimy da się żyć
~Blazo
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Grzeje dobrze. Raz siadł mi termobezpiecznik w sterowniku nawiewu i działał tylko na max obrotach.
~Kroks
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
W niektorych sytuacjach (np. korek) mozna odczuc brak zamknietego obiegu powietrza...
~2411212222
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jak wyjeżdżam z parkingu to szyby mam prawie całe odparowane :)
~prosto90idzie
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
szybko grzeje w zimie, w lecie porzadnie chlodzi chociaz wole uchylone okno